• Nowy

NBT ''Media Społecznościowe Jako Narzędzie Marketingowe w Branży Beauty'' 23.07.2019 Kraków

650,00 zł
Brutto

NBT ''Media Społecznościowe Jako Narzędzie Marketingowe w Branży Beauty''

Miejsce: Kraków

Termin szkolenia: 23.07.2019

Ilość:

Opis Opis

Poniedziałku, dzień dobry!
Dziewczyny, które kochacie rozwój, dzień dobry!

Skoro czytasz ten tekst, to znaczy, że jesteś osobą, której zależy na rozwoju marki w branży beauty. 

My jesteśmy osobami, którym zależy na tym samym - na Tobie, Twoim rozwoju i Twojej marce!

Celem autorskiego projektu NEW BUSINESS TRAINING jest sprawić, by działania zawodowe przynosiły satysfakcję i dochód oraz by skutecznie przekładało się to na udane życie osobiste i odwrotnie.

Za nami 300 wypisanych certyfikatów.  Za tymi liczbami kryją się historie kobiet, które wzięły sprawy w swoje ręce - założyły działalność, wynajęły lokal, zatrudniły współpracowników, zmieniły cennik usług, zainwestowały, zaryzykowały.  Jesteśmy z naszymi absolwentami w stałym kontakcie, widujemy je na kolejnych etapach szkolenia. To, ile zmieniło się u nich na lepsze, jest naszym powodem do dumy!

Wszyscy wiemy, jak istotną kwestią jest marketing internetowy. Jest to ogromnie ważny obszar. I wciąż jeszcze niewykorzystany potencjał wielu osób i salonów. Nasze kursantki regularnie zgłaszały, że nie do końca się w tym odnajdują i przysparza im to więcej trudności niż korzyści...

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom!
Startujemy z kolejnym szkoleniem:

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE JAKO NARZĘDZIE MARKETINGOWE
W BRANŻY BEAUTY

Program szkolenia:
✅ Poznaj proces tworzenia konta na Instagramie i prowadzenia go to od A do Z.
✅ Dowiedz się, jak skutecznie budować wizerunek swojej marki w mediach społecznościowych.
✅ Nabądź umiejętność tworzenia spójnych i angażujących treści.
✅ Wykorzystaj Instagram i Facebook do tego, by zachęcić klientów do skorzystania z Twoich usług.
✅ Zbuduj zaufanie i przywiązanie do marki.
???? Zacznij czerpać z tego radość!

Szkolenie poprowadzą Marcelina Rawka i Patrycja Stachera.

Marcelina Rawka

Osiągnięcia Marceliny Rawki są Wam doskonale znane. A jeśli byłoby inaczej, wszystkiego dowiedzieć się można z jej profilu na instagramie. I to właśnie klucz do budowania marki w mediach społecznościowych.

Był czas, że jej kanał na IG prezentował głównie prace z obszaru szkoleń w stylizacji paznokci i rzęs, a więc jedynie wycinek jej działań zawodowych i zaledwie skrawek jej życia.

Dzięki dobrze zaplanowanej i wdrożonej strategii działań w social media, zainteresowanych jej osobą stale przybywa, a listy na organizowane przez nią szkolenia biznesowe, zapełniają się błyskawicznie. Jest to sukces wizerunkowy!

Pod skrzydłami Marceli na instagramie rozwija się również profil jej marki: Marcela Studia Nails & Lashes. Na ten moment w jego prowadzenie zaangażowane są wszystkie stylistki z salonu, co czyni go absolutnie wyjątkowym. Profil ten zgromadził ponad 14 tysięcy zaangażowanych odbiorców, co przekłada się na zainteresowanie klientek świadczonymi usługami.

Patrycja Stachera
Patrycję Stacherę miałyście okazję poznać w roli koordynatorki szkoleń NBT. Jest ona również współtwórcą wspomnianych strategii marketingowych.

Patrycja prowadzi prywatny profil na instagramie, za pośrednictwem którego dzieli z innymi swoje osobiste przemyślenia. Jej odbiorcy to głównie kobiety, które utożsamiają się z komunikowanymi przez nią treściami, co skutkuje ich zaangażowaniem, chęcią do podejmowania trudnych tematów, omawianiem wspólnie własnych przeżyć. Wszystko to odbywa się w przyjemnej atmosferze, bo Patrycja zgromadziła wśród swoich odbiorców takie osoby, jakie zamierzyła - serdeczne, otwarte i akceptujące.

Kierując się tymi czynnikami, wiele marek zaangażowało ją we współpracę w zakresie swojego marketingu internetowego. Pracowała również jako samodzielny junior ds. social media marketingu, stąd cyklicznie zgłębiała wiedzę w tym obszarze, korzystając przy tym również z kompetencji zdobytych w czasie studiów psychologicznych, które zawierały bloki marketingowe.

Kilkumiesięczna współpraca z Marcelą, pozwoliła jej uczyć się od najlepszych tego, jak funkcjonuje branża beauty.

Dziewczyny łączą siły, wiedzę i doświadczenie. ❤️ Tworząc tym samym program kierowany do osób, chcących rozwinąć skrzydła w budowaniu wizerunku swojej marki w mediach społecznościowych. Liczymy, że przykład Marceli przekonał Was ostatecznie do tego, że warto!

NBT ETAP 4 w Krakowie

Poniżej szczegóły:
⭐ data: 23 lipca 2019r.
⭐ godzina: 10-16
⭐ lokalizacja: Kraków
⭐ cena: 650zł


Kwota 650 zł zawiera ogromną dawkę wiedzy praktycznej z zakresu social media, a również obiad, poczęstunek i materiały do pracy.
Uczestniczki etapu 3 otrzymają bon, który pomniejszy cenę szkolenia o 50zł, jeżeli etap 3 i 4 będą realizowane dzień po dniu. ✅

Każda absolwentka otrzymuje certyfikat, potwierdzający udział w szkoleniu.
Jeśli potrzebujecie dodatkowych informacji, uzyskacie pod numerem telefonu: 730-244-300. ☎ Pod tym numerem dokonacie również zapisu na szkolenie.
Po drugiej stronie czeka na Was nasza niezastąpiona Sylwia, asystentka projektu.

Serdecznie zapraszamy!
Do zobaczenia!

© 2017 Marcela Studio