• Nowy

NBT ''Zarządzanie Salonem Beauty od A do Z'' II ETAP 31.05.2019r. Kielce

350,00 zł
Brutto

Warsztaty New Business Training - czas trwania: 6 godzin

Miejsce: Kielce - Restauracja Żółty Słoń

Termin warsztatów: 31.05.2019

Ilość:

Opis Opis

"Zarządzanie Salonem Beauty od A do Z". Ostatni dzwonek do wzięcia udziału po starej cenie 350 zł!! ????????. Zainspirowana sugestiami moich kursantek, które mają już za sobą pierwszy etap, czyli "Rozwój Osobisty i Zawodowy", postanowiłam przedstawić gotowy przepis pracy salonu kosmetycznego, który działa sprawnie, przynosi dochody oraz posiada niezbędną dokumentację pracowniczą????️‍♀️. Pierwszeństwo wypowiedzi oraz uczestnictwa dostały moje kursantki, które wzięły udział w premierowych warsztatach w Kielcach i stworzyły ze mną specjalną grupę do komunikacji. A oto ich odpowiedź na nowy projekt:
????"Tak tak tak ???? jestem jak najbardziej na tak ! Tyle wiedzy ile dostałyśmy na ostatnim szkoleniu to i tak bardzo dużo, ale jeśli możemy usłyszeć jeszcze więcej cennych rad od Ciebie, to jestem pierwsza na liście na kolejne Warsztaty u Ciebie ❤", "Rękami i nogami ZA",
"Tak tak tak!:) podawaj numer konta do wpłacenia zaliczki :) mam nadzieje, ze dla pierwszaków nie zabraknie miejsca :)", "Czyli mam półtora miesiąca na porobienie szuflad w głowie, uporządkowaniu wstępnie całego swojego życia, podjęcia konkretnych decyzji co do celów żeby być gotowa i świadoma do działania a nie tylko MYŚLENIA. GREAT!", "Ja również za. Pisałam, że jeśli będzie kolejny etap to ja się piszę a tu proszę taka fajna niespodzianka????."

"17 razy tak ! ????"???? To tylko część wypowiedzi i to się nazywa wzajemna motywacja! Dziękuję kobiety! ????‍????????????
Oczywiście każda, osoba która weźmie udział w pierwszym etapie szkolenia w innych miastach, będzie miała możliwość zajęcia miejsca w przedsprzedaży biletów na te warsztaty????❤????.
Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/zdążyłaś dokonać zapisu na pierwszy etap warsztatów mojego autorstwa to zrób to koniecznie dzisiaj! Satysfakcja gwarantowana! ❤️❤️

Na szkoleniu dowiecie się między innymi:
⭐ czym jest biznesplan i jak go stworzyć
⭐ jakie działania należy podjąć przed otwarciem salonu
⭐ jak wybrać lokalizację i lokal
⭐ jakimi umowami należy się posługiwać
⭐ jak pozyskać odpowiednich pracowników i stworzyć zgrany team
⭐ jak prowadzić swój salon
⭐ jak znaleźć balans między pracą a życiem osobistym

⭐ data: 31.05.2019r.
⭐ godzina: 10-16
⭐ lokalizacja: Kielce
⭐ cena: 350zł


Kwota 350 zł zawiera ogromną dawkę wiedzy, a również obiad, poczęstunek oraz prezent niespodziankę, który sprawi, że nasza przygoda nie zakończy się po 6 godzinie spotkania. ????

Limit miejsc: 22 osoby.

Wszystkie informacje uzyskacie pod numerem telefonu: 730-244-300. ☎
Po drugiej stronie czeka na Was moja pełna pasji i uśmiechu asystentka Sylwia ????!
Do zobaczenia!

© 2017 Marcela Studio