• Nowy

NBT ''Rozwój Osobisty i Biznesowy'' I ETAP 25.04.2019r. Łódź

350,00 zł
Brutto

Warsztaty New Business Training ''Rozwój Osobisty i Biznesowy'' - czas trwania: 6 godzin.

Miejsce: Łódź

Koszt: 350 zł

Termin szkolenia:  25.04.2019r.

Ilość:

Opis Opis

Milionowe obroty w firmie w wieku 27 lat?! To możliwe!
Takim wynikiem mogę pochwalić się, zamykając rok 2018 w @marcela.studio.nails.lashes!

Skoro ja mogę, to nie mam wątpliwości, co do tego, że Wy również!

Na tym mi zależy. Na Waszym rozwoju. W związku z tym, bazując na własnych doświadczeniach zawodowych, kilka tygodni temu rozpoczęłam mój autorski program warsztatów rozwojowych: New Business Training.

Pomysł ten okazał się strzałem w dziesiątke. Kolejne listy zapełniają się błyskawicznie. Dziewczyny od razu zapisują się na II etap szkolenia, do czego Was również zachęcam.
Za mną warsztaty już w kilku lokalizacjach, między innymi: Kielce, Warszawa, Kraków, Katowice. Każde z tych spotkań uważam za niezwykle cenne i udane. I uczestniczki moich szkoleń również. A to dla mnie największa satysfakcja!

To słowa mojej kursantki Kasi, zamieszczone przez nią w komentarzu na instagramie:
"Było genialnie, treściwie, konkretnie i inspirująco! (...) Marcela przeciera szlaki, daje rady, pokazuje kierunek, jak wspiąć się na swój własny szczyt.".

Widzicie? Wszystko, czego potrzebujecie, by zrobić coś wielkiego, jest w Was. Pozwólcie dodać sobie siły i odwagi, pokazać ten kierunek, dodać otuchy, a także przedstawić Wam gotowe schematy działania.

Czas na Łódź. Poniżej szczegóły:

⭐ data: 25 kwietnia 2019r.
⭐ godzina: 10-16
⭐ lokalizacja: Łódź, ul. Rojna 69 C
⭐ cena: 350 zł

Warsztaty kieruję do osób, które pragną rozwoju i nie boją się odnieść sukcesu. Szczególnie do tych, którzy działają w branży beauty i chcą to robić jeszcze lepiej niż do tej pory.

Podczas warsztatów zapoznaję uczestników z wiedzą, którą nabywałam przez ostatnie 4 lata moich działań w obszarze beauty. Przy tak krótkim stażu mogę pochwalić się między innymi posiadaniem 5 salonów w województwie świętokrzyskim, gdzie zatrudniam 15 pracowników. Wkrótce otworzę kolejny salon, już poza granicami województwa, zatrudnię tam kolejne wspaniałe osoby. Z powodzeniem prowadzę szkolenia pod marką @indigonails oraz @poshlashes. Rocznie szkolę tysiące kursantek ????Współpracuję z 6 Instruktorkami Stylizacji Paznokci i Rzęs, które szkolą w moich Centrach Szkoleniowych ????.

Chcę, aby Twój salon również należał do czołówki salonów w Polsce.

Zatem serdecznie zapraszam Cię do wzięcia udziału w moim elitarnym cyklu szkoleń, na których dzielę się moimi tajnikami szybkiego i efektywnego rozwoju! Ja już wiem, jak osiągnąć to, co sobie wymarzę. Chcę tego dla innych. Moje motto brzmi: na szczycie zawsze znajdzie się miejsce! I tego się trzymam.

PROGRAM WARSZTATÓW
New Business Training

Sposoby wyznaczania i realizacji celów.
Zwiększenie rentowności salonu.
Budowanie wizerunku własnej marki.
Budowanie zgranego i skutecznego teamu.
Sposoby na wyróżnienie się pośród konkurencji.
Motywacja.
Biznes a neuroplastyczność, afirmacja, asertywność, sterowanie świadomością.

Po tych warsztatach nie będzie już tak, jak wcześniej. Będzie dużo, dużo lepiej i dużo łatwiej. Przekonajcie się same. A później koniecznie podzielcie się ze mną swoimi odczuciami.

Kwota 350 zł zawiera ogromną dawkę wiedzy, a również obiad, poczęstunek oraz prezent niespodziankę, który sprawi,ż e nasza przygoda nie zakończy się po 6 godzinie spotkania.

Limit miejsc: 22 osoby.

Wszystkie informacje uzyskacie pod numerem telefonu: 730-244-300. ☎
Po drugiej stronie czeka na Was moja pełna pasji i uśmiechu asystentka Sylwia ????!
Buziaki!
Do zobaczenia!

© 2017 Marcela Studio