• Nowy

NBT ''Zarządzanie Salonem Beauty od A do Z'' II ETAP 14.04.2019r. Kraków

350,00 zł
Brutto

Warsztaty New Business Training ''Zarządzanie Salonem Beauty od A do Z'' - czas trwania: 6 godzin.

Miejsce: Kraków

Koszt: 350 zł

Termin szkolenia:  14.04.2019r.

Ilość:

Opis Opis

"Zarządzanie Salonem Beauty od A do Z". Przedstawiam kolejny etap warsztatów NEW BUSINESS TRAINING ????????. Zainspirowana sugestiami moich kursantek, które mają już za sobą pierwszy etap, czyli "Rozwój Osobisty i Zawodowy", postanowiłam przedstawić gotowy przepis pracy salonu kosmetycznego, który działa sprawnie, przynosi dochody oraz posiada niezbędną dokumentację pracowniczą????️‍♀️. Pierwszeństwo wypowiedzi oraz uczestnictwa dostały moje kursantki, które wzięły udział w premierowych warsztatach w Kielcach i stworzyły ze mną specjalną grupę do komunikacji. A oto ich odpowiedź na nowy projekt:
????"Tak tak tak ???? jestem jak najbardziej na tak ! Tyle wiedzy ile dostałyśmy na ostatnim szkoleniu to i tak bardzo dużo, ale jeśli możemy usłyszeć jeszcze więcej cennych rad od Ciebie, to jestem pierwsza na liście na kolejne Warsztaty u Ciebie ❤", "Rękami i nogami ZA",
"Tak tak tak!:) podawaj numer konta do wpłacenia zaliczki :) mam nadzieje, ze dla pierwszaków nie zabraknie miejsca :)", "Czyli mam półtora miesiąca na porobienie szuflad w głowie, uporządkowaniu wstępnie całego swojego życia, podjęcia konkretnych decyzji co do celów żeby być gotowa i świadoma do działania a nie tylko MYŚLENIA. GREAT!", "Ja również za. Pisałam, że jeśli będzie kolejny etap to ja się piszę a tu proszę taka fajna niespodzianka????."
"17 razy tak ! ????"???? To tylko część wypowiedzi i to się nazywa wzajemna motywacja! Dziękuję kobiety! ????‍????????????
Oczywiście każda, osoba która weźmie udział w pierwszym etapie szkolenia w innych miastach, będzie miała możliwość zajęcia miejsca w przedsprzedaży biletów na te warsztaty????❤????.
Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/zdążyłaś dokonać zapisu na pierwszy etap warsztatów mojego autorstwa to zrób to koniecznie dzisiaj! Satysfakcja gwarantowana! ❤️❤️

⭐Kiedy i gdzie odbędą się warsztaty: 14.04.2019 r. Kraków
⭐Koszt: 350 zł
⭐Czas:10.00-16.00


Kwota 350 zł zawiera nie tylko ogromną dawkę wiedzy, a również obiad, poczęstunek oraz prezent niespodziankę, który sprawi,że nasza przygoda nie zakończy się po 6 godzinie spotkania ????????
Limit miejsc to 22 osoby.

Wszystkie informacje o miastach w których będę prowadzić warsztaty uzyskacie pod numerem telefonu: 730-244-300 ☎️ Po drugiej stronie czeka na Was pełna pasji i uśmiechu moja asystentka Sylwia ????! Buziaki!
PROSIMY O KONTAKT W SPRAWIE WARSZTATÓW, TYLKO POD TYM NUMEREM TELEFONU.

© 2017 Marcela Studio