Perfect Pedicure Stopień 2

990,00 

Jeżeli Twoje klientki przychodzą do Ciebie z odciskami, modzelami, pękającymi piętami to jest to idealne szkolenie dla Ciebie!

- +
Kategoria:

Opis

Twoje klientki przychodzą do Ciebie z odciskami, modzelami, pękającymi piętami i nie wiesz jak sobie z nimi poradzić?

Często spotykam się z tym, że stanowi to duży problem, bo sama frezarka nie daje sobie rady. Hiperkeratozy coraz bardziej narastają i zamiast poprawy, mamy pogorszenie sytuacji.

Czego się nauczysz na stopniu drugim?
🍃 BHP – dowiesz się czego potrzebujesz przy pracy ostrymi narzędziami i jak przestrzegać norm sanepidowskich.
🍃 SKÓRA – pogłębię Twoja wiedzę o budowie skóry. Zrozumiesz w jaki sposób procować ze skórą na podeszwie stopy i dlaczego mamy określony schemat postępowania.
🍃 ODCISKI, MODZELE, PĘKAJĄCE PIĘTY – pokażę i wyjaśnię Ci schemat powstawania hiperkeratoz. Wytłumaczę Ci jak im zapobiegać, jakie są ich przyczyny, jak je likwidować.
🍃 SKALPEL I DŁUTO – nauczysz się pracy ostrym narzędziem i poznasz różne techniki posługiwania się ostrzem.
🍃 WKŁADKI ODCIĄŻAJĄCE – poznasz metodę wkładek odciążających i dowiesz się jak wykonać samodzielnie taką wkładkę.

Najważniejsze zagadnienia teoretyczne już znasz, a co będziesz robiła na części praktycznej?
Zaczniesz od nauki na pomarańczy, w jaki sposób trzymać i posługiwać się skalpelem. Później przejdziemy do wykonania przykładowej wkładki odciążającej. Na sam koniec wykonasz zabieg na modelce.

 

Stworzyłam to szkolenie aby pokazać Ci, że praca ostrym narzędziem nie jest trudna i skomplikowana. Wystarczy odpowiednia wiedza i technika, a wykonanie zabiegu przebiegnie szybko, sprawnie i efektownie.