Szkolenie dla Stylistek – Magical Stylists Team

1599,00 14391,00 

Grupa dla stylistek paznokci, brwi, rzęs, make up itd. Jeśli stawiasz na zwiększenie rentowności i podwyższenie jakości usług – wybierz Magical Stylists.

- +
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Technika, czas i tempo pracy, budowanie relacji z klientem, prowadzenie social mediów w oparciu o zmieniające się trendy, oraz wspólne tworzenie contentu – to wszystko znajdziesz w tym projekcie. Razem będziemy kontrolować dochodowość Twojego biznesu i planować podwyżki tak, aby Twój biznes przetrwał inflację.Grupa dla stylistek paznokci, brwi, rzęs, make up itd. Jeśli stawiasz na zwiększenie rentowności i podwyższenie jakości usług – wybierz Magical Stylists.

 

✨MAGICAL STYLISTS to 9 miesięczny projekt z biznesu i rozwoju osobistego. Dni biznesowe, które zawierają wszystko to co powinnaś wdrażać w swoich działaniach prowadząc salon w branży beauty. Program będę dopasowywać pod inflację, to co się dzieje na rynku i co może pomóc we wzroście obrotów.

Dni techniczne to wypracowanie perfekcji w kształcie i dopracowanie idealnego mani, co jest najczęściej słabym punktem stylistek.

W cenie MAGICAL masz 2 dni szkoleniowe na żywo( 1 dzień- biznesowo marketingowe), (2 dzień- techniczny), dodatkowo 1 raz w miesiącu odbędzie się zoom, taka godzina tzw. grupa wsparcia, rozmawiamy o bieżących problemach, szukamy rozwiązań, dowolność pytań. Widzimy się raz w miesiącu na żywo na 2 dni, plus trzeci raz online, a do tego cały miesiąc mamy kontakt w grupie teamowej, ja tez jestem dostępna priv.

 

✨CZAS TRWANIA

Program potrwa 9 miesięcy.

Wpisowe 850 zł jest rozliczane wraz z ostatnim zjazdem. Po tym czasie jest możliwość kontynuacji w innym projekcie czy to Magical czy Magic. Zgłaszając się wyrażasz chęć udziału w całym projekcie, nie ma możliwości cząstkowo na pojedyncze lekcje. Jeśli płacisz z góry (gotówka, czy też PayuRaty), nie musisz wpłacać wpisowego i wtedy korzystasz z promocji, która jest udostępniona tutaj na stronie do dnia 31.12.

 

✨CEL PROGRAMU: zwiększyć rentowność, zarobki oraz zbudować wizerunek ekspercki, zadbać o super dopracowane social media.

PROGRAM:

1 lekcja

Biznes: Planowanie i Organizacja, wyznaczanie celów, plus wpływ naszych myśli na rozwój.

Rozpoczniemy od lekcji, która będzie miała na celu poukładanie wszystkiego w głowie, mam tu na myślil przeanalizowanie dotychczasowych działań i wyciągnięcie wniosków, co należy zmienić/ wdrożyć strategicznie. Do tego wyznaczenie celów i praca nad planowaniem pracy oraz rozwoju.

Technika: Praca na sobie, kształty salonowe (migdał, owal, kwadrat, Ballerina) praca na 3/4 kształtach – eliminacja błędów ogólnikowa. Znalezienie słabych punktów.

 

2 lekcja

Biznes: Social Media – część 1 –

Budowanie marki osobistej. Budowanie wizerunku stylistki poprzez social media. Zaplanowanie feedu na miesiąc do przodu.

Technika: Magia Szablonów, przedłużenie migdał +Nakręcenie krótkiej rolki paznokci. Instruktor Illy Nails. Modelka 13:00

 

3 lekcja

Biznes: Cennik/Finanse salonu Beauty- część 1

Na widelec bierzemy finanse i zaplanujemy strategię finansową.

Bardzo proszę już od teraz przygotować się do tej lekcji poprzez dokładne wypełnianie rentownika, bądź tabeli finansów w exel.

Technika: Instruktor: Illy Odnowa żelowa z korygowaniem migdał +babyboomer, PRINCESS nails+ Idealna FOTOGRAFIA Modelka na godz 11:30

 

4 lekcja

Biznes:  ,,Kręcą mnie rolki” – nagrywanie rolek do social mediów.

Technika: Instruktor: PazuryBezCenzury

Hybryda z 3 technikami manicure.

Praca na sobie.

 

5 lekcja

Biznes:  „Dbanie o czystość salonu beauty.

Obsługa klienta i budowanie atmosfery, regulamin klientki, regulamin teamu, delegowanie zadań. Praca nad perfekcją. Praca ze stałymi klientami.”

Technika:Instruktor: Illy – Szablony, szkolenie z kwadrata, Ballerina – przedłużenie. Szablony na czas. 5 min 10 szablonów.

Modelka na godz 11:15, ewentualnie jeżeli kursantka chce robić 2 kształty to wtedy praca na sobie.


6 lekcja

Biznes:  Warsztaty wizerunkowe -„Ja jako najlepsza stylistka w mieście.”/Idealna persona/ grupa docelowa. Komunikat budujący zaufanie i emocje. „To moją usługę ma wybrać klient.” Jak tego dokonać.

Technika: Instruktor: Illy – Odnowa żelowa korygowanie kwadrat plus ombre na modelce.

Modelka na godz 11:30 koniecznie z krogulcami.


7 lekcja

Biznes:  Idealna fotografia paznokci+ reel paznokci. Podnoszenie wartości publikowanych treści. Zaplanowanie wpisów.

Technika: Instruktor: Marcela i Natalka – Tempo pracy w odnowie– na modelce, modelka przychodzi od razu. Czas do 14:00

Dual foremki przedłużenie- na sobie.

 

8 lekcja

Biznes: Cennik/Finanse/ Rentowność Salonu- część 2- Sprawdzenie wyników.

Technika: Instruktor: PazuryBezCenzury

French fantasy kolorowy. Technika budowana.

Praca na modelce lub na sobie.

 

9 lekcja

Biznes: Podsumowanie działań. Zaplanowanie rozwoju.

Technika:  Instruktor: Natalka PazuryBezCenzury – Kształt awangardowy – level hard. Praca na sobie.

Do projektu Magical, możesz dołączyć, bez procesu rekrutacji, gdyż przyjmuję pod swoje skrzydła każdą stylistkę, która pragnie się rozwijać.🪄✨

Czekam na Ciebie, Marcela 🔥

 

PODANA KWOTA JEST CENĄ ZA JEDEN ZJAZD. ABY OPŁACIĆ CAŁOŚĆ, NALEŻY WYBRAĆ W KOSZYKU ILOŚĆ ODPOWIADAJĄCĄ MIESIĄCOM PROJEKTU.