Szkolenie Instruktorskie Magic Edu

1845,00 

Dla obecnych i przyszłych instruktorek. Jeśli jesteś kobietą, która chce zbudować wizerunek ekspertki i pragnie zostać instruktorem wybierz Magic Edu.

- +
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Wspólnie zaprojektujemy i dopracujemy Twoje materiały szkoleniowe. Dodatkowo dowiesz się jak skutecznie prowadzić sprzedaż szkoleń, nauczę Cię wystąpień oraz pomogę zbudować Ci pewność siebie, a także pokaże jak powinnaś przeprowadzać profesjonalne szkolenia. Jeżeli już szkolisz, zapisz się do grupy MAGIC EDU PRO.

PROGRAM Magic Edu Basic

✨ CZAS TRWANIA – 9 miesięcy.

✨ ILOŚĆ LEKCJI – 18.

✨ OGÓLNY CEL:

Nauczę Cię jak:

  • Skutecznie sprzedawać swoje szkolenia.
  • Regularnie zwiększać dochodowość biznesu poprzez targetowanie i odpowiednie zarządzanie swoimi social mediami.
  • Tworzyć przyciągającą ofertę szkoleniową.
  • Wyróżniać się na tle konkurencji.
  • Kręcić popularne rolki oraz wartościowe story.
  • Tworzyć treści w SM, które sprzedają.
  • Zdobyć popularność i dołączyć do grona znanych instruktorek w Twoim mieście.

 

PROGRAM zawiera w sobie mnóstwo wiedzy biznesowej,  psychologicznej i rozwojowej.

Dni biznesowe będą zawierały wszystko to, co powinnaś wdrażać w swoich działaniach, aby zdobyć zainteresowanie kursantek. Program uczy jak zostać kompletnym szkoleniowcem, z super materiałami szkoleniowymi, dopracowaną ofertą sprzedażową. Są to szkolenia, ale również spotkania biznesowe. Jest to również całomiesięczne wsparcie.

✨ Informacje ogólne

Oba dni szkoleniowe są na żywo plus, trzecie spotkanie na zoom tzw. „Magiczna Środa”, raz w miesięcu takie luźne rozmowy z uczestniczkami Magicznych projektów ze wszystkich grup, oraz miesięczny mentoring, czyli jeśli masz obiekcje, możesz się do mnie odezwać, a ja nie pozostawię Cię bez pomocy samej sobie. To bardzo duża wartość, ponieważ często kursantki nie wiedzą, czy dobrze wykonują swoje działania, a ja czuwam po drugiej stronie ekranu.🦾

 

Warunki i opcje rozliczenia:

18 dni szkoleniowych, 9 miesięcy pracy z mentoringiem i wsparciem pomiędzy zjazdami.

Opcja 1: Możliwość płatności co miesiąc na miejscu(tu będzie do podpisania umowa).

Opcja 2: Płatność z góry, wtedy przy płatności z góry, otrzymujesz 1000 zł rabatu na całość przy zapisie i płatności do 31.12.

Po 9 miesiącach jest możliwość kontynuacji na wyższym poziomie.

Ja od siebie cały miesiąc obserwuję i daję też zadania do wykonania, czyli w cenie jest też mój mentoring, który jest tutaj OGROMNIE ważną wartością projektu. Przy zapisie kursantka wpłaca wpisowe 850 zł i ono rozliczane jest wraz z ostatnim zjazdem, jeżeli kursantka dotrwa do końca i będzie obecna na wszystkich lekcjach. Czas trwania 9 miesięcy. Kupujesz cały projekt, nie 1 czy 2 szkolenia.

W momencie niedotarcia na szkolenie należy opłacić lekcję bez zmian, jednak od razu zostaje wyznaczona data odrobienia jej.

Jeżeli potrzebujesz ciągłej pomocy, wsparcia, motywacji, wyznaczania zadań do realizacji, to będzie projekt dla Ciebie.

 

Założenia:
Odbywasz szkolenia pod okiem Trenerki Biznesu, Psycholog Biznesu oraz Instruktorek Stylizacji Paznokci, jeśli należysz też do teamu technicznego i po lekcjach otrzymujesz zadania do wykonania, aby w ciągu 9 miesięcy zbudować ofertę szkoleniową, programy, mega skrypty oraz swój wizerunek ekspercki.

To czy będziesz mieć efekty będzie zależeć od Ciebie i od tego czy będziesz wykonywać zadania w dzienniku zadań i strategii. Co miesiąc będziesz otrzymywać ocenę za wykonane zadania i będę wyznaczać kolejne. Moim zadaniem jest nauczyć się systematyczności w realizowaniu zadań, jednak już DZIAŁANIE pozostaje Tobie. 👑

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 1

1 dzień – Wprowadzenie i omówienie programu.

WPŁYW MYŚLI NA ROZWÓJ, ROZWÓJ OSOBISTY I BIZNESOWY. BUDOWANIE WIZERUNKU EKSPERTKI. Dlaczego chce być Instruktorem i jaka specjalizację wybieram? Zaplanowanie działań względem wybranej specjalizacji.

2 dzień – SOCIAL MEDIA INSTRUKTORA/ TWORZENIE PIERWSZEJ ROLKI i ogólnie zarys działań, spisanie obserwatorów, zaplanowanie co robimy, rozpisanie strategii.

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 2

1 dzień – ROLKI – nagranie kolejnych filmów reklamowych. Rozwinięcie tematu oraz metamorfoza profilu pod edukatora, wdrożenie  również edukacyjnych treści. Przygotowanie postów, opisów, grafik. Całość pod budowanie wizerunku Instruktora. Dodatkowo rozliczenie z zadań z 1 zjazdu, wyznaczenie kolejnych.

2 dzień – Magia Szablonów oraz  Tempo Pracy przy szablonach, kształt: migdał.

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 3

1 dzień – biznesowy – FINANSE INSTRUKTORA

2 dzień –  Magic ReFresh – korekta na modelce, bardzo trudny przypadek- stworzenie stepów do skryptu.

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 4

1 dzień – PSYCHOLOGIA MAREKTINGU I SPRZEDAŻY

2 dzień – Kształt – KWADRAT.  Robisz opisy do zdjęć. Pracujesz na sobie bo uczysz się robić idealnego paznokcia pokazowego.

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 5

1 dzień – REKLAMA – nauka ustawiania reklam na FB/ IG.

2 dzień – HYBRYDA MANICURE RÓŻNE METODY

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 6

1 dzień- SESJA ZDJĘCIOWA  + „CO POWINIEN ZAWIERAĆ SKRYPT”- projektowanie na sucho.

2 dzień – Tworzenie 2 kształtów salonowych step by step. Migdał, kwadrat na sobie. Pierwszy egzamin z kształtów salonowych.

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 7

1 dzień – STWORZENIE HARMONOGRAMU + BUDOWANIE PEWNOŚCI SIEBIE + SYLWETKA INSTRUKTORA + WYSTĄPIENIE Praca nad podwyższeniem własnej wartości, jak budować swój wizerunek. Zaprojektowanie harmonogramu w wersje pisanej i i zaplanowanie idealnego feedu pod szkolenia, oferty, wyróżnione relacje, rolki itp tzw.

Dzień 2: AWANGARDA

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 8

1 dzień – JAK PROWADZIĆ SZKOLENIA I JE ORGANIZOWAĆ, ZAPISYWAĆ I POZYSKIWAĆ KURSANTKI, jak prowadzić kalendarz.

MATERIAŁY POTRZEBNE DO PROWADZENIA SZKOLEŃ.

OMÓWIĆ PROCES SPRZEDAŻY szkoleń w związku ze stworzonym skryptem, nowym czy też kolejnym, PROMOCJA, PREMIERA SZKOLEŃ  – jak je ogłosić, jak podnosić sprzedaż, co publikować, w jakich odstępach, w jaki sposób. Zaprojektowanie postów promocyjnych i ścieżki działań w związku ze sprzedażą tego konkretnego szkolenia.

2 dzień- Dzień techniczny – „Jak szkolić?”- dzień praktyczny.

 

SZKOLENIE/SPOTKANIE 9

1 dzień- Ustawienie kolejnych REKLAM na FB IG. Wstawienie rolek nagranych na poprzednim zjeździe.

2- dzień PODSUMOWANIE PROJEKTU – egzamin techniczny i teoretyczny.

 

Możesz dołączyć już dzisiaj, jednak do poziomu Magic Edu wymagam odpowiedniego poziomu, tak więc w celu weryfikacji napisz do mnie na mój IG @marcelina_rawka

PODANA KWOTA JEST CENĄ ZA JEDEN ZJAZD. ABY OPŁACIĆ CAŁOŚĆ, NALEŻY WYBRAĆ W KOSZYKU ILOŚĆ ODPOWIADAJĄCĄ MIESIĄCOM PROJEKTU.