Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Wchodząc do naszego świata poczujesz kojący spokój i harmonię. Teraz znajdujesz się w swojej strefie relaksu i przyjemności. Zadbamy, aby czas spędzony z nami był bardzo miły. Zapewniamy klientom pełen profesjonalizm świadczonych usług. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, by jak najlepiej trafić w życzenia klienta. Nasze usługi wykonujemy z sercem pasją i zaangażowaniem.

ZESPÓŁ

MARCELINA RAWKA

Marcelina Rawka
Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Współpracuje z Indigo Nails, najbardziej cenioną i profesjonalną firmą na świecie, która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Jest to uznana marka, która buduję swój sukces i potencjał, dzięki profesjonalnej załodze. Instruktorzy i partnerzy Indigo z całej Polski współtworzą ten sukces. Styliści na całym świecie, codziennie korzystają z produktów, które ułatwiają im prace, ale również inspirują do barwnych stylizacji paznokci. Marcelina Rawka to dyplomowany instruktor Indigo i doświadczona stylistka paznokci. Jest niekwestionowaną mistrzynią ładu i harmonii. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników. Dba o swoich klientów ze szczególną uwagą. Stara się, aby każdy był zadowolony z usług Marcela Studio Nails & Lashes. Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. Stale szkoli się i ciągle podnosi swoje kwalifikację pod okiem najlepszych szkoleniowców.

NAGRODY
  • II miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Sculpture Gel 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Stiletto Design 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Salon Nails 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Tips&Overlay Gel 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Extreme Stiletto Design 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Twist French 2015
  • I miesjce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Perfect Match 2015
  • II miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Sculptured Nails
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Lash The Games w kategorii Classic Look 2016
  • III miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Eastern Europe Nail Competitons w kategorii Twist French 2016

PAULINA SZUMSKA

Paulina Szumska

Profesjonalna, z uśmiechem na twarzy odpowie na każde pytanie dotyczące szkoleń w naszym salonie. Może pochwalić się też ogromną znajomością produktów marki Indigo.

ANNA ŚMIGAŁA

Anna Śmigała

Kreatywna i uzdolniona styliska rzęs. Doskonale zna się na produktach marki Posh Lashes, chętnie doradzi przy zakupie zestawu dla początkującej stylistki rzęs.

Martyna Surmacz

Martyna Surmacz

Stylistka paznokci z ogromną pasją i poczuciem humoru. Wizyta u niej to gwarantowane piękne pazurki, świetny nastrój i 100% zadowolenie z efektu końcowego.

Dominika Chrut

Dominika Chrut

W jej ręce możecie oddać nie tylko swoje dłonie, ale i stopy. W towarzystwie tej zdolnej stylistki mile spędzicie czas przy każdej usłudze.

Magdalena Chojnecka

Magdalena Chojnecka

Stylistka paznokci, doskonale znająca się na swoim fachu. Spokojna i zawsze opanowana. Żaden z pomysłów naszych klientek nie jest jej straszny.

Anna Buras

Anna Buras

Ania podbija serca nie tylko tworząc piękne stylizacje rzęs, lecz również dopracowane makijaże.

GALERIACENNIK

© 2017 Marcela Studio