Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Wchodząc do naszego świata poczujesz kojący spokój i harmonię. Teraz znajdujesz się w swojej strefie relaksu i przyjemności. Zadbamy, aby czas spędzony z nami był bardzo miły. Zapewniamy klientom pełen profesjonalizm świadczonych usług. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, by jak najlepiej trafić w życzenia klienta. Nasze usługi wykonujemy z sercem pasją i zaangażowaniem.

ZESPÓŁ

MARCELINA RAWKA

Marcelina Rawka
Niekwestionowana mistrzyni ładu i harmonii. Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Stylizacją paznokci zajmowała się jeszcze w liceum, jednak swoją profesjonalną drogę w tym świecie rozpoczęła w 2013 roku. Niesamowite jest to, że już po 6 miesiącach od pierwszego szkolenia grono zainteresowanych stylizacją paznokci było tak ogromne, że z usług od tamtej pory mogły korzystać tylko stałe klientki. Dzięki intensywnym szkoleniom w grudniu 2014 roku otrzymała tytuł Instruktora Indigo, a z końcem 2016 roku zaraz po zdobyciu Mistrzostwa Stylizacji Rzęs w Londynie mogła pochwalić się tytułem Instruktora Posh Lashes.

Ma na swoim koncie kilkanaście tytułów mistrzostw stylizacji paznokci, które zdobyła między innymi w Sofii, Londynie, a także w Polsce. Wiedzę na temat paznokci i rzęs przekazała tysiącom kursantek.

Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Współpracuje z Indigo Nails, najbardziej cenioną i profesjonalną firmą na świecie, która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Jest to uznana marka, która buduję swój sukces i potencjał, dzięki profesjonalnej załodze. Instruktorzy i partnerzy Indigo z całej Polski współtworzą ten sukces. Styliści na całym świecie, codziennie korzystają z produktów, które ułatwiają im prace, ale również inspirują do barwnych stylizacji paznokci. Marcelina Rawka to dyplomowany Instruktor Indigo i doświadczona stylistka paznokci. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników. Dba o swoich klientów ze szczególną uwagą. Stara się, aby każdy był zadowolony z usług Marcela Studio Nails & Lashes. Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. Stale szkoli się i ciągle podnosi swoje kwalifikację pod okiem najlepszych szkoleniowców. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już otwarcie 4 Punktów Dystrybucyjno-Szkoleniowych ( Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski i Końskie), w których odbywają się szkolenia z zakresu stylizacji rzęs oraz paznokci, a także prowadzona jest sprzedaż. Team Studio Marcela stale się powiększa, a w jego gronie można spotkać same profesjonalistki. W 2017 roku Marcelina postanowiła stworzyć swój Young Team Indigo Świętokrzyskie, do którego zaprosiła osoby odznaczające się szczególnymi umiejętnościami, a także profesjonalizmem w swojej pracy. Swoje podopieczne przeszkoliła z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu szkolenia przez nie prowadzone są na bardzo wysokim poziomie.

NAGRODY
  • II miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Sculpture Gel 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Stiletto Design 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Salon Nails 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Tips&Overlay Gel 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Extreme Stiletto Design 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Twist French 2015
  • I miesjce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Perfect Match 2015
  • II miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Sculptured Nails
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Lash The Games w kategorii Classic Look 2016
  • III miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Eastern Europe Nail Competitons w kategorii Twist French 2016

Sylwana

Sylwana

Sylwana zajmuje się stylizacją paznokci od 3 lat, jednak do zespołu Marcela Studio dołączyła w tym roku i coraz szerzej rozwija tam skrzydła. Wiedza, jaką zdobyła, pozwala jej wykonywać zawód z największą precyzją. Jej stylizacje możecie zaobserwować na oficjalnej stronie salonu. Połączenie zawodu z pasją sprawia, że robi to wszystko z uśmiechem od ucha do ucha.

Martyna

Martyna

Kierownik Centrum Szkoleniowego i Dystrybucji w Kielcach. Do jej zadań należy koordynowanie pracą całego zespołu. Z uśmiechem na twarzy zawsze pomoże przy wyborze odpowiednich produktów marki Indigo i Posh Lashes.

Sylwia

Sylwia

Sylwia- Asystentka Ds. Szkoleń Marcela Studio Nails & Lashes. Służy pomocą w wyborze odpowiedniego szkolenia z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Zajmuje się również prowadzeniem strony internetowej, oraz tworzeniem pięknych postów na naszym fanpage.

Judyta

Judyta

Judyta obsługuje Państwa w sklepie stacjonarnym przy ul. Planty 4 w Kielcach oraz koordynuje sprzedaż internetową. Dba o harmonijny przebieg i funkcjonowanie zamówień. Jest dynamiczną, szczerą i otwartą osobą, która zawsze służy pomocą i poradą.GALERIACENNIK

© 2017 Marcela Studio