Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Witam Cię w miejscu, w którym rozwój w BRANŻY BEAUTY gra pierwsze skrzypce… Gdzie piękno zewnętrzne i wewnętrzne łączone jest poprzez wielkie słowa: ,, NA SZCZYCIE ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE".

W naszym Studio odbędziesz szkolenia prowadzone przez wykwalifikowane Instruktorki, które działają z ogromną pasją i zaangażowaniem. W naszym Teamie nie ma osób przypadkowych, każda z Nas ma wspólny CEL - przekazać swoją wiedzę, w jak najlepszy sposób.

ZESPÓŁ

MARCELINA RAWKA

Niekwestionowana mistrzyni ładu i harmonii. Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Stylizacją paznokci zajmowała się jeszcze w liceum, jednak swoją profesjonalną drogę w tym świecie rozpoczęła w 2013 roku. Niesamowite jest to, że już po 6 miesiącach od pierwszego szkolenia grono zainteresowanych stylizacją paznokci było tak ogromne, że z usług od tamtej pory mogły korzystać tylko stałe klientki. Dzięki intensywnym szkoleniom w grudniu 2014 roku otrzymała tytuł Instruktora Indigo, a z końcem 2016 roku zaraz po zdobyciu Mistrzostwa Stylizacji Rzęs w Londynie mogła pochwalić się tytułem.

Ma na swoim koncie kilkanaście tytułów mistrzostw stylizacji paznokci, które zdobyła między innymi w Sofii, Londynie, a także w Polsce. Wiedzę na temat paznokci i rzęs przekazała tysiącom kursantek.

Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników. Dba o swoich klientów ze szczególną uwagą. Stara się, aby każdy był zadowolony z usług Marcela Studio Nails & Lashes. Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. Stale szkoli się i ciągle podnosi swoje kwalifikację pod okiem najlepszych szkoleniowców. 

Trenerka biznesu by Brian Tracy International

Zwyciężczyni Grand Prix Champion Queen Las Vegas Section Nail z 2021r, szkoleniowiec „Brian Tracy International”, twórca „New Business Training” i „Marcela Studio Nails & Lashes”. Jurorka międzynarodowych warsztatów branży Beauty.

Zaczynała w 2014r. od kameralnego salonu w Kielcach, obecnie szkoli specjalistów i trenerów na całym świecie w prowadzeniu własnego biznesu i szkoleń.

Łącząc rozwój osobisty z edukacją biznesową oraz ciężką pracą zarządza z powodzeniem zespołem kilkudziesięciu osób.

NAGRODY
  • II miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Sculpture Gel 2015

  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Stiletto Design 2015

  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Salon Nails 2015

  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Tips&Overlay Gel 2015

  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Extreme Stiletto Design 2015

  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Twist French 2015

  • I miesjce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Perfect Match 2015

  • II miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Sculptured Nails

  • I miejsce Mistrzostwa Europy Lash The Games w kategorii Classic Look 2016

  • III miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Eastern Europe Nail Competitons w kategorii Twist French 2016

Sylwia

Sylwia

Sylwia- Asystentka Ds. Szkoleń Marcela Studio Nails & Lashes. Służy pomocą w wyborze odpowiedniego szkolenia z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs. Zajmuje się również prowadzeniem strony internetowej. oraz tworzeniem pięknych postów na naszym fanpage.GALERIA© 2017 Marcela Studio