Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Wchodząc do naszego świata poczujesz kojący spokój i harmonię. Teraz znajdujesz się w swojej strefie relaksu i przyjemności. Zadbamy, aby czas spędzony z nami był bardzo miły. Zapewniamy klientom pełen profesjonalizm świadczonych usług. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, by jak najlepiej trafić w życzenia klienta. Nasze usługi wykonujemy z sercem pasją i zaangażowaniem.

ZESPÓŁ

MARCELINA RAWKA

Marcelina Rawka
Niekwestionowana mistrzyni ładu i harmonii. Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Stylizacją paznokci zajmowała się jeszcze w liceum, jednak swoją profesjonalną drogę w tym świecie rozpoczęła w 2013 roku. Niesamowite jest to, że już po 6 miesiącach od pierwszego szkolenia grono zainteresowanych stylizacją paznokci było tak ogromne, że z usług od tamtej pory mogły korzystać tylko stałe klientki. Dzięki intensywnym szkoleniom w grudniu 2014 roku otrzymała tytuł Instruktora Indigo, a z końcem 2016 roku zaraz po zdobyciu Mistrzostwa Stylizacji Rzęs w Londynie mogła pochwalić się tytułem Instruktora Posh Lashes.

Ma na swoim koncie kilkanaście tytułów mistrzostw stylizacji paznokci, które zdobyła między innymi w Sofii, Londynie, a także w Polsce. Wiedzę na temat paznokci i rzęs przekazała tysiącom kursantek.

Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Współpracuje z Indigo Nails, najbardziej cenioną i profesjonalną firmą na świecie, która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Jest to uznana marka, która buduję swój sukces i potencjał, dzięki profesjonalnej załodze. Instruktorzy i partnerzy Indigo z całej Polski współtworzą ten sukces. Styliści na całym świecie, codziennie korzystają z produktów, które ułatwiają im prace, ale również inspirują do barwnych stylizacji paznokci. Marcelina Rawka to dyplomowany Instruktor Indigo i doświadczona stylistka paznokci. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników. Dba o swoich klientów ze szczególną uwagą. Stara się, aby każdy był zadowolony z usług Marcela Studio Nails & Lashes. Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. Stale szkoli się i ciągle podnosi swoje kwalifikację pod okiem najlepszych szkoleniowców. Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już otwarcie 4 Punktów Dystrybucyjno-Szkoleniowych ( Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski i Końskie), w których odbywają się szkolenia z zakresu stylizacji rzęs oraz paznokci, a także prowadzona jest sprzedaż. Team Studio Marcela stale się powiększa, a w jego gronie można spotkać same profesjonalistki. W 2017 roku Marcelina postanowiła stworzyć swój Young Team Indigo Świętokrzyskie, do którego zaprosiła osoby odznaczające się szczególnymi umiejętnościami, a także profesjonalizmem w swojej pracy. Swoje podopieczne przeszkoliła z ogromnym zaangażowaniem, dzięki czemu szkolenia przez nie prowadzone są na bardzo wysokim poziomie.

NAGRODY
 • II miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Sculpture Gel 2015
 • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Stiletto Design 2015
 • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Salon Nails 2015
 • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Tips&Overlay Gel 2015
 • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Extreme Stiletto Design 2015
 • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Twist French 2015
 • I miesjce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Perfect Match 2015
 • II miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Sculptured Nails
 • I miejsce Mistrzostwa Europy Lash The Games w kategorii Classic Look 2016
 • III miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Eastern Europe Nail Competitons w kategorii Twist French 2016

Joanna Kos

Joanna Wrzecionowska

Stylizacją paznokci zajmuje się od marca 2015 roku. Jej duże doświadczenie zawodowe oraz pasja do zawodu przyczyniły się do tego, że dziś może się pochwalić 2 miejscem zdobytym na Mistrzostwach Nails Olymic Show, które odbyły się w marcu tego roku w kategorii Pink & White Żel. Jest bardzo precyzyjna i przykłada się duża uwagę do szczegółów, dzięki czemu kursantki będą mogły uczyć się wykonywania stylizacji, dbając o każdy szczegół. Bardzo oddana swojej pracy. W wolnym czasie chętnie poszukuje inspiracji i uważnie śledzi najnowsze trendy z zakresu stylizacji. Asia to osoba uśmiechnięta i cierpliwa. Swoim optymizmem zarazi KAŻDEGO!

Martyna Surmacz

Martyna Surmacz

Stylizacją paznokci zajmuje się od 5 lat i szczególnie upodobała sobie pracę z żelem. Utalentowana, cierpliwa, precyzyjna i tak energiczna, a swoją wiedzą i pozytywną energią obdarzy wszystkie kursantki! Oficjalnie możecie szkolić się pod skrzydłami Martyny, która ma na swoi koncie takie osiągnięcia jak:

 • 1 miejsce Pink&White żel, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań
 • 3 miejsce Pink&White akryl, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań
 • 3 miejsce Salon Nails, Nails Master Cup 2018 Gdańsk

Klaudia Kaczmarek

Klaudia Kaczmarek

Stylizacją paznokci zajmuje się od 3 lat. Kocha idealną budowę paznokci i każdy manicure doprecyzowuje z wielką starannością i uwagą. Jej ulubiony design na paznokciach to cyrkoniowy BLING! Klaudia to osoba bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta! Może pochwalić się pierwszym trofeum zdobytym na mistrzostwach Nail Olympic Show w kategorii PINK & WHITE ŻEL DYWIZJA

Magdalena Chojnecka

Magdalena Chojnecka

Stylistka paznokci, doskonale znająca się na swoim fachu. Spokojna i zawsze opanowana. Żaden z pomysłów naszych klientek nie jest jej straszny. Magdalena profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku, a największą przyjemność sprawia jej zdobienie paznokci. Twierdzi, że "ręcznie wykonane zdobienie to znak indywidualny pozostawiony przez stylistkę na paznokciach klientki. To samo zdobienie wykonane wiele razy nigdy nie będzie takie samo i to czyni je wyjątkowym." Pasja do zdobień pomogła jej zdobyć w 2018 r. II miejsce w Nail Olimpic Show Poznań w kategorii zdobienia płaskie.

Sylwana

Sylwana

Sylwana zajmuje się stylizacją paznokci od 3 lat, jednak do zespołu Marcela Studio dołączyła w tym roku i coraz szerzej rozwija tam skrzydła. Wiedza, jaką zdobyła, pozwala jej wykonywać zawód z największą precyzją. Jej stylizacje możecie zaobserwować na oficjalnej stronie salonu. Połączenie zawodu z pasją sprawia, że robi to wszystko z uśmiechem od ucha do ucha.

Beata

Beata

Beata profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od roku. Jej domeną jest precyzja i dokładność, w związku z czym w swoich stylizacjach uwielbia wykorzystywać elementy manicure kombinowanego. Z chęcią wykonuje zdobienia z każdej kategorii, a jej szczególną pasją jest micropainting.

Anna

Anna

Anna stylizacją rzęs zajmuje się od 2016 roku. W 2018 zdobyła drugie miejsce na mistrzostwach Lash Games w Londynie. Ponadto od 6 lat zajmuje się wizażem. Swoją wiedzą, z tej dziedziny, dzieli się na szkoleniach. Anna specjalizuje się również w zabiegu architektury i koloryzacji brwi. Uwielbia tworzyć, kolorowe, artystyczne stylizacje, w których może połączyć stylizację rzęs oraz wizaż.Martyna

Martyna

Kierownik Centrum Szkoleniowego i Dystrybucji w Kielcach. Do jej zadań należy koordynowanie pracą całego zespołu. Z uśmiechem na twarzy zawsze pomoże przy wyborze odpowiednich produktów marki Indigo i Posh Lashes.

Sylwia

Sylwia

Sylwia- Asystentka Ds. Szkoleń Marcela Studio Nails & Lashes. Służy pomocą w wyborze odpowiedniego szkolenia z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs.  Zajmuje się również prowadzeniem strony internetowej, oraz tworzeniem pięknych postów na naszym fanpage.

Judyta

Judyta

Judyta obsługuje Państwa w sklepie stacjonarnym przy ul. Planty 4 w Kielcach oraz koordynuje sprzedaż internetową. Dba o harmonijny przebieg i funkcjonowanie zamówień. Jest dynamiczną, szczerą i otwartą osobą, która zawsze służy pomocą i poradą.

Małgorzata

Małgorzata

Małgorzata pełni funkcję przedstawiciela handlowego na terenie woj. świętokrzyskiego. Dba o obsługę salonów ale także stylistek pracujących mobilnie. Z wykształcenia jest kosmetologiem. Ukończyła wiele kursów w Polsce i za granicą z tematyki stylizacji paznokci, masażu, wizażu i stylizacji rzęs. Służy pomocą w doborze produktów i wiedzą z zakresu możliwości ich zastosowania.

Agnieszka

Agnieszka

Agnieszka odpowiedzialna jest za sprzedaż stacjonarną w Centrum Szkoleniowo - Dystrybucyjnym Indigo Starachowice przy ul. Spółdzielczej 23, a także sprzedaż internetową. Z uśmiechem na twarzy służy pomocą przy wyborze produktów marki Indigo. Zajmuje się także zapisami oraz obsługą prowadzonych szkoleń.

GALERIACENNIK

© 2017 Marcela Studio