Z MIŁOŚCI DO PIĘKNA

Wchodząc do naszego świata poczujesz kojący spokój i harmonię. Teraz znajdujesz się w swojej strefie relaksu i przyjemności. Zadbamy, aby czas spędzony z nami był bardzo miły. Zapewniamy klientom pełen profesjonalizm świadczonych usług. Skupiamy się na najdrobniejszych szczegółach, by jak najlepiej trafić w życzenia klienta. Nasze usługi wykonujemy z sercem pasją i zaangażowaniem.

ZESPÓŁ

MARCELINA RAWKA

Marcelina Rawka
Niekwestionowana mistrzyni ładu i harmonii. Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Stylizacją paznokci zajmowała się jeszcze w liceum, jednak swoją profesjonalną drogę w tym świecie rozpoczęła w 2013 roku. Niesamowite jest to, że już po 6 miesiącach od pierwszego szkolenia grono zainteresowanych stylizacją paznokci było tak ogromne, że z usług od tamtej pory mogły korzystać tylko stałe klientki. Dzięki intensywnym szkoleniom w grudniu 2014 roku otrzymała tytuł Instruktora Indigo, a końcem 2016 roku zaraz po zdobyciu Mistrzostwa Stylizacji Rzęs w Londynie mogła pochwalić się tytułem Instruktora Posh Lashes.

Ma na swoim koncie kilkanaście tytułów mistrzostw stylizacji paznokci, które zdobyła między innymi w Sofii, Londynie, a także w Polsce. Wiedzę na temat paznokci i rzęs przekazała tysiącom kursantek.

Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Współpracuje z Indigo Nails, najbardziej cenioną i profesjonalną firmą na świecie, która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Jest to uznana marka, która buduję swój sukces i potencjał, dzięki profesjonalnej załodze. Instruktorzy i partnerzy Indigo z całej Polski współtworzą ten sukces. Styliści na całym świecie, codziennie korzystają z produktów, które ułatwiają im prace, ale również inspirują do barwnych stylizacji paznokci. Marcelina Rawka to dyplomowany instruktor Indigo i doświadczona stylistka paznokci. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników. Dba o swoich klientów ze szczególną uwagą. Stara się, aby każdy był zadowolony z usług Marcela Studio Nails & Lashes. Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. Stale szkoli się i ciągle podnosi swoje kwalifikację pod okiem najlepszych szkoleniowców.

NAGRODY
  • II miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Sculpture Gel 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Stiletto Design 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Salon Nails 2015
  • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Tips&Overlay Gel 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Extreme Stiletto Design 2015
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Twist French 2015
  • I miesjce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Perfect Match 2015
  • II miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Sculptured Nails
  • I miejsce Mistrzostwa Europy Lash The Games w kategorii Classic Look 2016
  • III miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Eastern Europe Nail Competitons w kategorii Twist French 2016

Martyna Surmacz

Martyna Surmacz

Martyna stylizacją paznokci zajmuje się od 5 lat i szczególnie upodobała sobie pracę z żelem. Utalentowana, cierpliwa, precyzyjna i tak energiczna, a swoją wiedzą i pozytywną energią obdarzy wszystkie kursantki! Oficjalnie możecie szkolić się pod skrzydłami Martyny, która ma na swoi koncie takie osiągnięcia jak:

1 miejsce Pink&White żel, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań
3 miejsce Pink&White akryl, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań
3 miejsce Salon Nails, Nails Master Cup 2018 Gdańsk

Dominika Chrut

Dominika Chrut

Jest specjalistą ds. podologii. Jej pasją jest poprawa kondycji stóp swoich klientów. Z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z kursantkami na szkoleniach z pedicure kosmetycznego.

Magdalena Chojnecka

Magdalena Chojnecka

Stylistka paznokci, doskonale znająca się na swoim fachu. Spokojna i zawsze opanowana. Żaden z pomysłów naszych klientek nie jest jej straszny.

Magdalena profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku, a największą przyjemność sprawia jej zdobienie paznokci. Twierdzi, że "ręcznie wykonane zdobienie to znak indywidualny pozostawiony przez stylistkę na paznokciach klientki. To samo zdobienie wykonane wiele razy nigdy nie będzie takie samo i to czyni je wyjątkowym."

Pasja do zdobień pomogła jej zdobyć w 2018 r. II miejsce w Nail Olimpic Show Poznań w kategorii zdobienia płaskie.

Zapraszamy na szkolenia do Magdy w Centrum Szkoleniowym Indigo Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Górzysta 6.

Anna Buras

Anna Buras

Od 2015 roku zajmuje się stylizacją rzęs i cały czas rozwija się w tej dziedzinie. Każdą stylizację tworzy z pasją i dobiera do indywidualnych potrzeb klientki. Dyplomowana wizażysta, szkolona m.in przez Marcina Szczepaniaka artystę roku MUT 2014, absolwentka krakowskiej Artystycznej Alternatywy. Od 2017 prowadzi szkolenia z zakresu makijażu indywidualnego.

GALERIACENNIK

© 2017 Marcela Studio