MARCELINA RAWKA

Marcelina Rawka
Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Współpracuje z Indigo Nails, najbardziej cenioną i profesjonalną firmą na świecie, która oferuje produkty do stylizacji paznokci dla zawodowców. Jest to uznana marka, która buduję swój sukces i potencjał, dzięki profesjonalnej załodze. Instruktorzy i partnerzy Indigo z całej Polski współtworzą ten sukces. Styliści na całym świecie, codziennie korzystają z produktów, które ułatwiają im prace, ale również inspirują do barwnych stylizacji paznokci. Marcelina Rawka to dyplomowany instruktor Indigo i doświadczona stylistka paznokci. Jest niekwestionowaną mistrzynią ładu i harmonii. Z pełnym zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników. Dba o swoich klientów ze szczególną uwagą. Stara się, aby każdy był zadowolony z usług Marcela Studio Nails & Lashes. Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci. Stale szkoli się i ciągle podnosi swoje kwalifikację pod okiem najlepszych szkoleniowców.

NAGRODY
 • II miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Sculpture Gel 2015
 • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Stiletto Design 2015
 • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Salon Nails 2015
 • III miejsce Mistrzostwa Świata Nailympia London w kategorii Tips&Overlay Gel 2015
 • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Extreme Stiletto Design 2015
 • I miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Twist French 2015
 • I miesjce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Perfect Match 2015
 • II miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Cup Poland w kategorii Sculptured Nails
 • I miejsce Mistrzostwa Europy Lash The Games w kategorii Classic Look 2016
 • III miejsce Mistrzostwa Europy Naipro Eastern Europe Nail Competitons w kategorii Twist French 2016STYLIZACJA PAZNOKCIMartyna Surmacz

Martyna-Surmacz.jpg

Stylizacją paznokci zajmuje się od 5 lat i szczególnie upodobała sobie pracę z żelem. Utalentowana, cierpliwa, precyzyjna i tak energiczna, a swoją wiedzą i pozytywną energią obdarzy wszystkie kursantki! Oficjalnie możecie szkolić się pod skrzydłami Martyny, która ma na swoi koncie takie osiągnięcia jak:

 • 1 miejsce Pink&White żel, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań
 • 3 miejsce Pink&White akryl, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań
 • 3 miejsce Salon Nails, Nails Master Cup 2018 Gdańsk

Joanna Kos

Joanna-Wrzecionowska.jpg

Stylizacją paznokci zajmuje się od marca 2015 roku. Jej duże doświadczenie zawodowe oraz pasja do zawodu przyczyniły się do tego, że dziś może się pochwalić 2 miejscem zdobytym na Mistrzostwach Nails Olymic Show, które odbyły się w marcu tego roku w kategorii Pink & White Żel. Jest bardzo precyzyjna i przykłada się duża uwagę do szczegółów, dzięki czemu kursantki będą mogły uczyć się wykonywania stylizacji, dbając o każdy szczegół. Bardzo oddana swojej pracy. W wolnym czasie chętnie poszukuje inspiracji i uważnie śledzi najnowsze trendy z zakresu stylizacji. Asia to osoba uśmiechnięta i cierpliwa. Swoim optymizmem zarazi KAŻDEGO!

 • 2 miejsce Pink & White Dywizcja 1 na mistrzostwach Nails Olymic Show w kwietniu 2018r w Poznaniu
 • 1 miejsce Sculpture Gel Dywizja 2 na mistrzostwach Nail Pro Warszawa 2019
 • 1 miejsce Oh my own Dywizja 2 na mistrzostwach Nail Pro Warszawa 2019
 • 1 miejsce (wraz z Indigo)Team Trophy na mistrzostwach Nail Pro Warszawa 2019

Klaudia Kaczmarek

Klaudia-Kaczmarek.jpg

Stylizacją paznokci zajmuje się od 3 lat. Kocha idealną budowę paznokci i każdy manicure doprecyzowuje z wielką starannością i uwagą. Jej ulubiony design na paznokciach to cyrkoniowy BLING! Klaudia to osoba bardzo cierpliwa i zawsze uśmiechnięta! Może pochwalić się pierwszym trofeum zdobytym na mistrzostwach Nail Olympic Show w kategorii PINK & WHITE ŻEL DYWIZJA

Magdalena Chojnecka

Magdalena-Chojnecka.jpg

Stylistka paznokci, doskonale znająca się na swoim fachu. Spokojna i zawsze opanowana. Żaden z pomysłów naszych klientek nie jest jej straszny. Magdalena profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku, a największą przyjemność sprawia jej zdobienie paznokci. Twierdzi, że "ręcznie wykonane zdobienie to znak indywidualny pozostawiony przez stylistkę na paznokciach klientki. To samo zdobienie wykonane wiele razy nigdy nie będzie takie samo i to czyni je wyjątkowym." Pasja do zdobień pomogła jej zdobyć w 2018 r. II miejsce w Nail Olimpic Show Poznań w kategorii zdobienia płaskie.


STYLIZACJA RZĘSAnna Buras

Anna-Buras-rzesy.jpg

Anna stylizacją rzęs zajmuje się od 2016 roku. W 2018 zdobyła drugie miejsce na mistrzostwach Lash Games w Londynie. Ponadto od 6 lat zajmuje się wizażem. Swoją wiedzą, z tej dziedziny, dzieli się na szkoleniach. Anna specjalizuje się również w zabiegu architektury i koloryzacji brwi. Uwielbia tworzyć, kolorowe, artystyczne stylizacje, w których może połączyć stylizację rzęs oraz wizaż.

Joanna Kos

Joanna-Wrzecionowska-rzesy.jpg

Instruktor stylizacji rzęs oraz brwi firmy Posh Lashes. Swoją przygodę ze światem stylizacji rzęs, czyli ich przedłużaniem i zagęszczaniem rozpoczęła w 2015 roku. Od wielu lat ma totalnego bzika na punkcie upiększania swoich klientek i czerpie z tego ogromną radość:) Stanowi to największą pasję jej życia i dlatego ciągle doskonali swoje umiejętności i pogłębia wiedzę na różnych szkoleniach ,by być jeszcze bardziej perfekcyjna w tym co robi. Swoim kursantkom służy pomocą w Centrum Szkoleniowym w Starachowicach:) jako instruktor czuje się jak ryba w wodzie, a swoim kursantkom oddaje całą siebie i nie żałuje dobrych rad. Nie wyobraża innego zawodu, gdyż ten jej jest misją, którą pragnie realizować. Perfekcjonizm i wielkie zaangażowanie sprawiają, że szkolenie u niej to czysta przyjemność i możliwość zdobycia niezbędnej wiedzy.MAKE-UP


Anna Buras

Ania-Buras-make-up.jpg

Absolwentka krakowskiej Artystycznej Alternatywy. Makijażem zajmuje się od 2012 roku. Najbardziej lubi tworzyć artystyczne wersje makijaży. Chociaż otwarcie przyznaje, że towarzyszenie klientkom przy najważniejszych chwilach w życiu takich jak np. ślub jest niezastąpionym uczuciem. Dlatego właśnie postanowiła przekazywać wiedzę dalej i od 2016 roku szkoli z zakresu makijażu użytkowego.

© 2017 Marcela Studio