Szkolenia w Naszym Centrum Szkoleniowo- Dystrybucyjnym Indigo Kielce, cieszą się bardzo dużą popularnością, dlatego też pragniemy przedstawić Wam prace Naszych zdolnych kursantek, abyście mogły/mogli na bieżąco przeglądać efekty prac.

Mamy nadzieję, że dzięki tej galerii wątpliwości przed zapisaniem się na szkolenie będą rozwiane. :)
Jeśli marzysz o perfekcyjnych paznokciach i szkoleniu pod nadzorem najlepszych instruktorów, zapraszamy do Nas!
Zapisy pod numerem telefonu 730-244-300.


Instruktor Indigo Marcelina Rawka

Marcelina Rawka
"Profesjonalizm" to jej drugie imię. Pełna perfekcji, kochająca swoją pracę. Szkolenia pod jej okiem to niesamowicie przyjemna, jak również ciężka praca. Efekty prac kursantek są zawsze zdumiewające.

Instruktor Indigo Joanna Wrzecionowska

Joanna Wrzecionowska
Stylizacją paznokci zajmuje się od 3 lat. Ogromną uwagę przywiązuje do szczegółów. W wolnym czasie chętnie poszukuje inspiracji i uważnie śledzi najnowsze trendy z zakresu stylizacji paznokci. Swoim optymizmem zarazi każdego.
Kursantki uwielbiają ją za jej perfekcję, a także poczucie humoru.

Instruktor Indigo Martyna Surmacz

Martyna Surmacz
Zajmuje się stylizacją paznokci od 2014 roku. Technika to jej konik, dlatego też ogromną przyjemność sprawia jej prowadzenie szkoleń właśnie z tej dziedziny. Uwielbia ombre oraz różnorodne łączenie kolorów.

Instruktor Indigo Klaudia Kaczmarek

Klaudia Kaczmarek
Stylizacją paznokci zajmuje zajmuję się od 3 lat. Kocha idealną budowę paznokci i każdy manicure doprecyzowuje z wielką starannością i uwagą. Jej ulubiony design na paznokciach to cyrkoniowy BLING! Znakomity szkoleniowiec, kochający to co robi. Stylizacja paznokci jest dla niej ogromną pasją, dlatego też podczas szkoleń jest bardzo wyrozumiała, przekazując swoim kursantkom 100% swojej wiedzy. Uwielbia prowadzić szkolenia podstawowe i zarażać swoje kursantki miłością do paznokci.

Instruktor Indigo Magdalena Chojnecka

Magdalena Chojnecka
Magdalena profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku, a największą przyjemność sprawia jej zdobienie paznokci. Twierdzi, że "ręcznie wykonane zdobienie to znak indywidualny pozostawiony przez stylistkę na paznokciach klientki. To samo zdobienie wykonane wiele razy nigdy nie będzie takie samo i to czyni je wyjątkowym."

© 2017 Marcela Studio