W grudniu 2014 powstał kameralny salon Marcela Nails, zainteresowanie klientek było tak ogromne, że po krótkim czasie, we wrześniu 2015 salon przekształcił się w Marcela Studio Nails & Lashes. Dokonaliśmy modernizacji nazwy oraz lokalizacji salonu. Z czasem wprowadziliśmy dystrybucję produktów Indigo i Posh Lashes oraz szkolenia ze stylizacji rzęs oraz paznokci. Dziś prężnie się rozwijamy i tworzymy kolejne punkty dystrybucji oraz szkoleń. Obecnie posiadamy 4 punkty szkoleniowo dystrybucyjne oraz salon usługowy.


DYSTRYBUCJA

szkolenia

Naszym celem jest zapewnienie naszym Klientom obsługę na najwyższym poziomie. Kupując produkty w naszym sklepie możesz liczyć na maksimum satysfakcji, zarówno pod kątem profesjonalnej obsługi, jak również doradztwa naszych specjalistów, przy doborze odpowiednich produktów do stylizacji paznokci oraz rzęs.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzania naszych punktów sprzedaży oraz zakupów online.

PUNKTY SPRZEDAŻY:

Przejdź do zakupów

SZKOLENIA

szkolenia

Doświadczenie i jakość świadczonych usług to podstawa naszego działania. Przykładamy ogromną wagę do przygotowania na najwyższym poziomie naszych kursantek. Zajmujemy się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci oraz rzęs, które prowadzą doświadczeni Instruktorzy.

Podczas szkoleń ze stylizacji paznokci pracujemy wyłącznie na produktach marki Indigo Nails Lab, z którą jesteśmy związani od początku naszej działalności. To doskonałe produkty, świetna jakość oraz atrakcyjne ceny. Prowadzimy również szkolenia ze stylizacji rzęs, pracując na firmie Posh Lashes. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą

Dowiedz się więcej

USŁUGI

szkolenia

Oferowane przez nas usługi są dopracowane w każdym calu. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Narzędzia kosmetyczne są przeznaczone tylko i wyłącznie dla jednej klientki, a stanowisko pracy jest przygotowane w sposób dbały oraz schludny. Wszystkie zabiegi wykonywane są w rękawiczkach przy użyciu narzędzi ze stali chirurgicznej, dezynfekowanych i sterylizowanych w autoklawie po każdym użyciu. Higiena była, jest i zawsze będzie kluczowym elementem w naszym salonie.

Przykładamy ogromną wagę do opinii naszych klientów. Zależy nam, aby wszystkie oferowane usługi były indywidualnie dobrane do każdego. Dbamy o naszych klientów, nie tylko w dniu zabiegu, ale też przez cały czas, aż do kolejnej wizyty.

Sprawdź szczegółową ofertę

© 2017 Marcela Studio