W grudniu 2014 powstał kameralny salon Marcela Nails, zainteresowanie klientek było tak ogromne, że po krótkim czasie, we wrześniu 2015 salon przekształcił się w Marcela Studio Nails & Lashes. Dokonaliśmy modernizacji nazwy oraz lokalizacji salonu. Z czasem wprowadziliśmy dystrybucję produktów Indigo i Posh Lashes oraz szkolenia ze stylizacji rzęs oraz paznokci. Dziś prężnie się rozwijamy i szkolimy setki kobiet z całej Polski.


SZKOLENIA

szkolenia

Doświadczenie i jakość świadczonych usług to podstawa naszego działania. Przykładamy ogromną wagę do przygotowania na najwyższym poziomie naszych kursantek. Zajmujemy się szkoleniami z zakresu stylizacji paznokci,makijażu permanentnego, makijażu, brwi oraz rzęs które prowadzą doświadczeni Instruktorzy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą

Dowiedz się więcej

USŁUGI

szkolenia

Oferowane przez nas usługi są dopracowane w każdym calu. Dbamy o bezpieczeństwo i zdrowie naszych Klientów. Narzędzia kosmetyczne są przeznaczone tylko i wyłącznie dla jednej klientki, a stanowisko pracy jest przygotowane w sposób dbały oraz schludny. Wszystkie zabiegi wykonywane są w rękawiczkach przy użyciu narzędzi ze stali chirurgicznej, dezynfekowanych i sterylizowanych w autoklawie po każdym użyciu. Higiena była, jest i zawsze będzie kluczowym elementem w naszym salonie.

Przykładamy ogromną wagę do opinii naszych klientów. Zależy nam, aby wszystkie oferowane usługi były indywidualnie dobrane do każdego. Dbamy o naszych klientów, nie tylko w dniu zabiegu, ale też przez cały czas, aż do kolejnej wizyty.

Sprawdź szczegółową ofertę

© 2017 Marcela Studio