Top 5 produktów Indigo na przełomie marca i kwietnia

Top 5 produktów Indigo na przełomie marca i kwietnia

Czas na nasze podsumowanie najlepiej sprzedających się  produktów miesiąca! W marcu i kwietniu nie było zbyt dużo nowości, jednak jak pojawiała się nowa kolekcja od razu stawała się hitem i absolutnym must have w każdym salonie. Pokochałyście kolekcję Lipstick Summer i Santorini. Nie dziwimy się wcale, bo choć dopiero zawitała wiosna, każda z nas marzy o gorącym lecie i wakacyjnych przygodach. Wielkim powodzeniem cieszyły się urocze pędzelki w kształcie jednorożców. Podejrzewamy, że nie jedna gadżeciara ma w swojej kolekcji wszystkie 3 odcienie. Swój wielki powrót zaliczyła frezarka stacjonarna i pyłek Glammer Silver, podejrzewam się, ze wiąże się to z rozpoczęciem sezonu ślubnego. 

A oto najlepiej sprzedające się produkty przełomu marca i kwietnia: 

1. Lipstick Summer Collection

Lipstick Summer Collection to wyjątkowa kolekcja limitowana!!! Tylko dla klubowiczów Indigo Expert Club. Babylicious, Lilu, Mimosa czy Ugly Betty? Który kolor zagości w Twoim salonie bądź na Twoich paznokciach?

Kolekcja wyróżnia się: 

- Przepiękną kolorystyką,

- Rewelacyjną przyczepnością,

- Średnio - gęstą konsystencją – bez smug i zalanych skórek,

- Łatwą aplikacją, która pomoże Ci wyczarować perfekcyjny manicure hybrydowy,

- Szybkim czasem utwardzania

- Jest doskonała do wcierania efektów takich jak Syrenka, Holo i Metal Manix

2. Santorini Collection

Choć za oknem dopiero rozkwita wiosna, My już myślimy o letnich trendach! Wielkim powodzeniem w sklepie cieszyła się  kolekcja inspirowana barwami słonecznego Santorini!  Wśród nich błękitny Full Swimming Pool , cytrusowy Bamboleo i Citrolina, soczysty Giorgio Banani i Kamikaze. Do wyboru jest aż 15 letnich, pięknie na pigmentowanych kolorów!

Cena: 34 zł

Link: https://studiomarcela.pl/684-kolekcja-santorini

3. Pilniki 100/180

Oprócz przepięknych nowych kolekcji powodzeniem cieszyły się nasze klasyczne pilniki 100/180. Dobrze wiemy, że je uwielbiacie. Pilniki wykonane są z bardzo odpornego tworzywa Mylar, odpornego na uszkodzenia i wysoką temperaturę oraz mają wygodny szeroki kształt.

https://studiomarcela.pl/akcesoria-indigo/2343-pilnik-mylar-szeroki-100-180-5902188522631.html

4. Frezarka stacjonarna

5. Glammer Silver

Popularność Glammer Silver zbiegła się z rozpoczęciem sezonu weselnego. Czy to przypadek? Nie sądzę. Dzięki temu drobnemu pyłkowi o srebrnym odcieniu wyczarujesz piękną i subtelną stylizację paznokci. Jeżeli lubisz perłowy odcień ten pyłek Ci ją zagwarantuje. 

https://studiomarcela.pl/efekty/3105-glammer-silver-5902188537321.html

W marcu w  naszym sklepie królowały także:

Pędzelki jednorożce

Nasze nowe pędzelki są nie tylko uroczą ozdobą, ale także to „must have” każdej stylistki. Pomogą Ci się pozbyć pyłu w niebanalnym stylu. Dostępny w trzech kolorach.

Cena: 19,90 zł

Link : https://studiomarcela.pl/…/10001076--pedzelek-jednorozec-te… 

Żaneta Lurzyńska

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio