Holograficzne paznokcie CD. Prezentacja gorącego trendu w stylizacji paznokci w „Pytaniu na Śniadanie”

Holograficzne paznokcie CD. Prezentacja gorącego trendu w stylizacji paznokci w „Pytaniu na Śniadanie”

W ostatni weekend w „Pytaniu na Śniadanie” gościła nasza Marcelina Rawka  jako ekspert Indigo Nails. Zaprezentowała widzom najmodniejszy trend w stylizacji – holograficzne paznokcie CD. Marcelinie towarzyszyła Klaudia Kaczmarek, stylistka paznokci oraz Instruktorka Indigo, która wykonała stylizację holograficzną na paznokciach modelki Sylwii. 

Czym się wyróżnia trend holograficzny?

Paznokcie wyglądają jak przejrzysta i połyskująca na różne kolory tafla - niczym płyta CD.  W tym trendzie nie chodzi o kształt a charakterystyczny kolor paznokci i wysoki połysk. Popularność  "CD nails" zapoczątkowała na swoim Instagramie lubiana przez gwiazdy stylistka paznokci Jessika Washick. Musicie przyznać, że „CD nails”, to miła odskocznia od popularnego dotychczas efektu syrenki czy klasycznych brokatowych paznokci. 

Holograficzny efekt uzyskacie malując paznokcie specjalnym pyłkiem Holo Manix. Pyłek ten sprawi, że Wasze paznokcie będą się mienić niczym kolorowa tafla lustra. Możesz też skorzystać z holograficznych płytek lub folii. Stylizacje w stylu „CD nails” możesz wykonać na różnych kolorach paznokci, wszystko zależy, jaką intensywność błysku chcesz uzyskać.

Paznokcie w stylu „Cd nails” najlepiej wyglądają w wersji bez dodatkowych zdobień. Tak jak powiedziała Marcelina, ten trend nie lubi konkurencji.

Marcelina i Klaudia pokazały swoją wariację na temat holograficznych paznokci, gdzie oprócz dwóch sposobów na „cd nails” pojawiła się delikatna geometria. Dziewczyny zdradziły także jak robić taką stylizację by wyglądała profesjonalnie i jak najdłużej cieszyła oczy. 

Marcelina i Klaudia nie tylko opowiedziały na wizji o najgorętszym trendzie w stylizacji paznokci, ale także wykonały manicure hybrydowy Marcelinie Zawadzkiej, prowadzącej „Pytanie na Śniadanie”. Prezenterce tak spodobał się holograficzny manicure, że sama zapragnęła go wypróbować. Efekty możecie zobaczyć poniżej. 

 

To już drugi występ Marceliny Rawki w „Pytaniu na Śniadanie”. O pierwszym występie gdzie opowiadała o letnich trendach z Natalią Siwiec, możecie przeczytać tutaj

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio