Kobiety z Marcela Studio Nails and Lashes

Kobiety z Marcela Studio Nails and Lashes

Nic tak nie motywuje jak patrzenie na zespół kobiet, które wspólnie chcą podbić świat! Do kobiet z Marcela Studio Nails and Lashes idealnie pasuje zwrot #girlpower, bo nie tylko nawzajem się inspirują, ale przede wszystkim wspierają i wspólnie pracują na swój sukces. Wszystko zapoczątkowała Marcelina Rawka, dyplomowany Instruktor Indigo i doświadczona stylistka paznokci. Osoba, która od lat z zaangażowaniem podchodzi do każdej sprawy, którą się zajmuję, a jej cechą charakterystyczną jest pracowitość i profesjonalizm. 

Marcelina Rawka

Marcelina jest wielokrotną zdobywczynią czołowych nagród na Mistrzostwach Stylizacji Paznokci i Rzęs. Mimo to cały czas szkoli się i podnosi swoje kwalifikację, bo wie, że w życiu najważniejszy jest ciągły rozwój.  Nie dziwi, więc fakt, że Marcelina ma za sobą otwarcie 4 Punktów Dystrybucyjno-Szkoleniowych ( Kielce, Starachowice, Ostrowiec Świętokrzyski i Końskie), w których odbywają się szkolenia z zakresu stylizacji rzęs oraz paznokci, a także prowadzona jest sprzedaż. 

Dla mnie Marcelina ma jeszcze jedną cechę wartą podkreślenia. Ma świetny kontakt z ludźmi i potrafi ich zmotywować do działania. To ona stworzyła zespół kobiet, które odznaczają się nie tylko talentem w swojej dziedzinie, ale tak jak Marcelina są profesjonalistkami zaangażowanymi w to, co robią. Miejsca na szkolenia z nimi, rozchodzą się niczym świeże bułeczki, ponieważ prowadzone są na wysokim poziomie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Dziś chciałabym przedstawić Wam Kobiety z Marcela Studio Nails and Lashes:

Joanna Wrzecionowska

Odważna i pozytywnie zakręcona ( zobacz jej insta story, jak chcesz poprawić sobie humor).  Stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku. Na swoim koncie ma 2 miejsce w kategorii Pink & White Żel zdobyte na Mistrzostwach Nails Olymic Show. Jest bardzo precyzyjna i przykłada dużą uwagę do szczegółów, dzięki czemu kursantki będą mogły uczyć się wykonywania stylizacji, dbając o każdy szczegół. 

Martyna Surmacz

Wulkan energii i mega utalentowana kobieta. Jej stylizacje paznokci są szeroko udostępniane w Internecie.  Stylizacją paznokci zajmuje się od ponad 5 lat. Cierpliwa i precyzyjna, a do tego ma świetny kontakt z klientkami. Martyna ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak: 1 miejsce Pink&White żel, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań, 3 miejsce Pink&White akryl, I Dywizja, Nails Olympic Show 2018 Poznań oraz 3 miejsce Salon Nails, Nails Master Cup 2018 Gdańsk.

Magdalena Chojnecka

Niezwykle precyzyjna stylistka paznokci, a przy tym oaza spokoju. W jej towarzystwie nawet najbardziej zestresowana osoba, poczuje się lepiej. Wiem, bo przez klika miesięcy byłam je klientką.  Magdalena profesjonalną stylizacją paznokci zajmuje się od 2015 roku. Jest mistrzynią w zdobieniu paznokci, twierdzi, że "ręcznie wykonane zdobienie to znak indywidualny pozostawiony przez stylistkę na paznokciach klientki. To samo zdobienie wykonane wiele razy nigdy nie będzie takie samo i to czyni je wyjątkowym”. Magda może się pochwalić zdobyciem 2 miejsca w Nail Olimpic Show Poznań w kategorii zdobienia płaskie.

Klaudia Kaczmarek

Perfekcjonistka w każdym calu. Stylizacją paznokci zajmuje się od 3 lat. Jej konikiem jest idealna budowa paznokci, dlatego każda jej stylizacja zrobiona jest z wielką starannością i uwagą. Jeżlei  chcecie mieć na paznokciach cyrkoniowy bling, lub nauczyć się go wykonywać musicie iść do Klaudii  nas szkolenia.  Do tego Klaudia może się pochwalić pierwszym trofeum zdobytym na mistrzostwach Nail Olympic Show w kategorii PINK & WHITE ŻEL DYWIZJA

Anna Buras

Ania Buras, to czarodziejka, która swoją praca dodaje kobietom niezależnie od wieku pewności siebie i blasku. Anna od 2016 roku zajmuje się stylizacją rzęs, a robi to tak dobrze, że w 2018 roku zajęła drugie miejsce na mistrzostwach Lash Games w Londynie. Jej pasją jest wizaż, o czym przekonacie się oglądając zdjęcia makijaży Ani. Dodatkowo specjalizuje się w zabiegu architektury i koloryzacji brwi.

Zapraszamy na szkolenia z udziałem kobiet z Marcela Studio Nails and Lashes. 

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio