Warsztaty Bad Icon Neon Power

17 marca 2016 roku odbyły się warsztaty z serii Nail Art. Szkolenia to fantastyczne spotkania, w trakcie, których kursantki wspólnie uczą się, miło spędzają czas. Mogą również czerpać wiedzę na najwyższym poziomie od Instruktorów Indigo. Zajęcia odbyły się w grupie 10 osobowej, trwały 8 godzin. Organizator w tym czasie zapewnił: napoje, przekąski oraz ciepły posiłek.

Nasze kursantki pod okien doświadczonego instruktora uczyły się zaawansowanych zdobień paznokci. Anna Michałowska to utalentowana stylistka oraz ceniony instruktor Indigo. Dzięki jej pomysłowości oraz kreatywności, przeprowadziliśmy szkolenie z zakresu zdobień Bad Icon oraz Neon Power. Na pierwszy ogień poszły niegrzeczne paznokcie, absolutny hit! Wchodzą z wielkim BOOM na salony! Można było stworzyć niepowtarzalnie precyzyjne ikony na paznokciach. Wszystkie wzory były ręcznie malowane!

Drugi dzień szkolenia to Neon Power. Wiosenne stylizację z zakręconymi neonami na paznokciach, intensywne, odważne kolory to absolutni faworyci! Neonowe paznokcie są i będą modne!. Warsztaty zostały zorganizowane przez Marcela Studio Nails & Lashes w Kielcach. Każde warsztaty kończą się otrzymaniem Certyfikatu Uczestnictwa. Marcelina Rawka właścicielka Marcela Studio Nails & Lashes cyklicznie organizuje warsztaty nail art, techniczne oraz szkolenia indywidualne. Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem najbliższych wydarzeń. A teraz już pełna foto relacja z naszych warsztatów. Mamy dla was również coś specjalnego! Zobaczcie jak wyglądało szkolenie, dzięki relacji video.

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio