Poznajmy się! Anna Buras specjalistka od wizażu i stylizacji rzęs.

Poznajmy się! Anna Buras specjalistka od wizażu i stylizacji rzęs.

Czym jest dla Ciebie makijaż? Dla mnie to magiczny rytuał! Makijaż to też kamuflaż, sprawienie, że wyglądamy na zadowolone i silne, choć czasem nie jest nam do śmiechu. Dla mnie takie osoby jak Ania Buras, bohaterka dzisiejszego wywiadu, to czarodziejki, bo dodają nam swoją pracą pewności siebie i blasku. Anna od 2016 roku zajmuje się stylizacją rzęs, a robi to tak dobrze, że w 2018 roku zajęła drugie miejsce na mistrzostwach Lash Games w Londynie. Jej pasją jest wizaż, o czym przekonacie się poniżej, oglądając zdjęcia makijaży Ani. Dodatkowo specjalizuje się w zabiegu architektury i koloryzacji brwi.

Jak wyglądała Twoja ścieżka kariery? Co sprawiło, co Cię zainspirowało, że jesteś w tym miejscu?

Pewnie większość osób tak mówi, ale początek mojej drogi to czysty przypadek. Po maturze nie wiedziałam, w jakim kierunku dalej się kształcić. Wtedy jeszcze trenowałam taniec i tylko to się liczyło. Na „plan B” namówiła mnie koleżanka i tak wylądowałam w szkole makijażu. Później to kontuzja zmusiła mnie do wdrożenia owego planu w życie. Wtedy też, postanowiłam nauczyć się stylizować rzęsy. Co mnie zainspirowało i doprowadziło do tego miejsca? Z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że było i jest to Marcela Studio. Marcelina pokazała mi, że praca przy „upiększaniu kobiet”, to nie tylko codzienne przyjmowanie klientek, ale ogromne możliwości rozwoju na wielu płaszczyznach. Bycie coraz lepszym zdecydowanie uzależnia.

Dlaczego to właśnie makijaż skradł Twoje serce?

Makijaż pozwala mi uwalniać mojego wewnętrznego świra, dzięki niemu mogę w wieku 27 lat namalować sobie lampki choinkowe na twarzy i nikt nie widzi w tym nic dziwnego. A z drugiej strony, moment, w którym widzę jak makijażem dodaje kobiecie pewności siebie jest bezcenny.

Co jest najprzyjemniejsze w Twojej pracy? A Co sprawia Ci największą trudność?

Przyjemnych rzeczy jest masa, nie umiałabym wybrać jednej. Najciężej jest mi wyjść z pracy. Ciągle przeglądam np. instagramowe konta odnośnie makijażu i rzęs, często odpisuje klientkom późnym wieczorem, udzielam się na forach. Chyba jestem pracoholikiem.

Który z zabiegów cieszy się największym zainteresowaniem?

Jeśli chodzi o rzęsy to najczęściej wykonuje przedłużanie 3D.

Bez jakiego produktu, jako stylistka rzęs nie wyobrażasz sobie pracy?

Nie mam ulubionego produktu do stylizacji rzęs. Produkty Posh Lashes zdecydowanie ułatwiają mi pracę. Gdybym miała wybrać to chyba byłby to rzęsy, nigdy nie pracowałam na lepszych.

Jakbyś miała wybrać jeden kolor z kolekcji lakierów do stylizacji paznokci Indigo, jaki by to był?

Mr. Black. Kocham ten kolor. Większość moich ubrań jest czarna, najlepiej również czuje się otoczona czernią. Kolory dopuszczam tylko w makijażu i rzęsach.

Czy i w jakiś sposób stara się Pani rozwijać własne umiejętności?

Rozwijam się cały czas, głównie są to szkolenia.

 

Jaka jest propozycja Twojego sylwestrowego makijażu?

Wszyscy mówią, że w makijażu sylwestrowym warto zaszaleć i tak właśnie jest. Albo chce żeby tak było, żebym mogła zaszaleć ja. Dlatego właśnie, jako propozycje daje makijaż z różowym pyłkiem INDIGO PIXEL Effect neon pink.

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio