Poznajmy się! Dominika Chrut specjalista do spraw podologii

Poznajmy się! Dominika Chrut specjalista do spraw podologii

„Poznajmy się” to nowy cykl, który będzie się pojawiał, co miesiąc na blogu. Kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny, dlatego chcemy byście poznali specjalistki, które pracują w Marcela Studio Nails & Lashes. Są to młode kobiety, które postawiły na rozwój i doskonalenie w swojej dziedzinie. Chciałam zapytać je o ścieżkę kariery, zalety i trudności ich pracy oraz ulubione produkty Indigo, które wykorzystuje w pracy.

Na pierwszy ogień idzie Dominika Chrut, nasza specjalistka od spraw podologii. Jej pasją jest poprawa kondycji stóp swoich klientów. Z ogromną przyjemnością dzieli się swoją wiedzą z kursantkami na szkoleniach z pedicure kosmetycznego.

 

Jak wyglądała Twoja ścieżka kariery? Co sprawiło, co Cię zainspirowało, że jesteś w tym miejscu?

 

Po szkole średniej zastanawiałam się, co dalej ze sobą zrobić. Poszłam na studia ekonomiczne, na które naprowadziła mnie moja mama. Chciała przez to zapewnić mi dobrą pracę, jednak ten kierunek sprawiał, że zamiast rozwijać się w tym, co lubię robić stałam w miejscu. Moim marzeniem była praca w której mogła bym, zadbać o ludzkie niedoskonałości ale także im pomóc. Zaczęłam od stylizacji paznokci. Z biegiem czasu zaczęło mnie to już trochę nużyć i więcej czasu poświęcałam zabiegom na stopy. W tym temacie poczułam się jak ryba w wodzie. Zadowolenie klientów, motywowało mnie do dalszego rozwoju swoich umiejętności.

 

Dlaczego to właśnie pedicure skradł Twoje serce?

 

Niewiele stylistek lubi robić pedicure. Ja natomiast odczuwam wielką przyjemność z wykonywania właśnie tego zabiegu. Dzięki wysokim zróżnicowaniu przypadków, moja praca nigdy mi się nie nudzi.

 

Co jest najprzyjemniejsze w Twojej pracy? A Co sprawia Ci największą trudność?

Najbardziej lubię przypadki, nad którymi muszę trochę pomyśleć. Satysfakcja z dobrze dobranej terapii a zwłaszcza radość uleczonego pacjenta sprawia, że jeszcze bardziej kocham swoją pracę. Największą trudność sprawia mi natomiast niewystarczająca jeszcze wiedza w bardziej skomplikowanych przypadkach.

 

Który z zabiegów cieszy się największym zainteresowaniem?

 

Największym zainteresowaniem cieszy się zabieg pedicure leczniczy. Szczególnie w sezonie letnim, kiedy stopy są częściej odsłonięte. Jednak większość klientów dba o nie cały rok.

 

 

Jaki jest Twój ulubiony produkt Indigo? Dlaczego ten?

 

Najlepszym moim zdaniem produktem Indigo jest krem do stóp Foot Lover. Ma wiele właściwości między innymi znakomicie nawilża suchą skórę stóp i pomaga w odbudowaniu płaszcza hydrolipidowego, który zatrzymuje wodę w skórze.

 

Jakbyś miała wybrać jeden kolor z kolekcji lakierów do stylizacji paznokci Indigo, jaki by to był?

 

Najbardziej przypadł mi do gustu klasyczny, elegancki o intensywnym odcieniu czerwieni „Keep Calm be a Diva”. 

 

Czy i w jakiś sposób stara się Pani rozwijać własne umiejętności?

 

Oczywiście, w tej branży nie można stać w miejscu. Cały czas odbywam szkolenia w różnych częściach Polski. Przykładowo ostatnio byłam na szkoleniu w Szczecinie z usuwania brodawek przez zabieg Elektrokoagulacji.

Czy w trakcie pracy przydarzyła się Pani jakaś zabawna sytuacja?

Zapewne było ich wiele, jednak zawsze największy ubaw jest, kiedy klienci śmieją się w głos, kiedy łaskocze ich frezowanie podeszwy stopy.

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio