Otwarcie salonu Indigo w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Otwarcie salonu Indigo w Ostrowcu Świętokrzyskim.

„Centrum Szkoleniowo Dystrybucyjne Indigo Ostrowiec Świętokrzyski” ruszyło pełną parą 13 października 2018 roku. Tego dnia o godzinie 17 nastąpiło uroczyste otwarcie, które pozostanie na długo w pamięci wielu osób! To dokładnie 5 salon otworzony przez Marcelinę Rawkę, której motto radzę zapamiętać:

 

"Aby zrodziło się to, co możliwe, należy stale próbować tego co niemożliwe".

Marcelina swoją pracą i wytrwałością, oraz niesamowitym zmysłem biznesowym stworzyła kolejne miejsce, w którym nie tylko kupisz produkty Indigo, ale przede wszystkim będzie można zdobywać wiedzę z zakresu stylizacji paznokci. Bowiem w Centrum, stery dydaktyczne przejmie Magdalena Chojnecka, świeżo upieczona i mega zdolna Instruktorka Indigo Nails Lab.

Już 05 - 07.11,  Centrum Szkoleniowo Dystrybucyjne Indigo Ostrowiec Świętokrzyski zaprasza na Szkolenie Podstawowe Basic Almond & Oval. Jeżeli chciałabyś poznać profesjonalne tajniki pracy Stylistki Paznokci, koniecznie zapisz się na to szkolenie.

Jak już wspominałam 13 października o 17 nastąpiło uroczyste otwarcie Centrum. Marcelina Rawka w towarzystwie swojego zespołu, powitała gości i przecięła czerwoną wstęgę. Po wypiciu szampana, na gości czekała czekoladowa fontanna i pyszne przekąski. Można było także wygrać całą kolekcję lakierów Iron. Kto był na otwarciu lub oglądał Insta Story wie doskonale, że tańce i świętowanie trwało do późnego wieczora.

Centrum Szkoleniowo Dystrybucyjne Indigo Ostrowiec Świętokrzyski zaprasza na:

- profesjonalne porady odnośnie produktów i stylizacji paznokci,

- zakupy produktów marki Indigo,

 

- szkolenia z zakresu stylizacji paznokci,

 

- premiery i pokazy nowości marki Indigo.

Żaneta Lurzyńska

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio