Letnie trendy na paznokciach! Prezentacja najmodniejszych stylizacji paznokci w „Pytaniu na Śniadanie”

Letnie trendy na paznokciach! Prezentacja najmodniejszych stylizacji paznokci w „Pytaniu na Śniadanie”

      Lato rządzi się swoimi prawami. Gdy tylko słońce zaświeci mocniej, czujemy wzrost energii i stajemy się bardziej odważne. Ta odwaga przejawia się nie tylko w dobrze ubrań i fikuśnych dodatków, ale także w makijażu i zdobieniu paznokci. I właśnie o najmodniejszych kolorach tego lata będzie dzisiejszy artykuł. A dokładniej o kolekcji Indigo „We are the colors” sygnowanych przez Natalię Siwiec, która jest ambasadorką marki. 

W zeszłym tygodniu w „Pytaniu na Śniadanie” pojawiła się nasza Marcelina Rawka w towarzystwie Natalii i modelki Patrycji by poopowiadać o letnich trendach w stylizacji paznokci i pokazać najmodniejsze rodzaje manicure na wizji. Pomarańczowy Hedonista, fioletowy Bombastic czy morski Eucalyptus – to właśnie te kolory tego lata najczęściej wybierały klientki Indigo! Wakacyjne paznokcie muszą być kolorowe, ekstrawaganckie i szalone. Mają podkreślać kolor opalenizny i letni nastrój! Każda z Was znajdzie swój ulubiony kolor. Musisz sobie tylko odpowiedzieć, jakim kolorem jesteś? Czy turkusowo - miętowym Freshmaker, seksownym Popstar czy delikatnym Maybe Baby.                 

Latem możemy sobie pozwolić na różnorodność. Na instagramie znajdziemy wiele influencerek, które zdecydowały się na manicure we wszystkich odcieniach „We are the colors”, każdy paznokieć pomalowany był na inny kolor. Bardzo modne jest także kolorowe ombre i geometryczny manicure, które w „Pytaniu na Śniadanie” zaprezentowała Marcelina na paznokciach modelki. Mogliśmy też zobaczyć wzory, które wyczarowała na wzornikach: motywy morskie, palmy, donuty, owoce, robaczki i motylki. Także pamiętajcie: nie bójmy się eksperymentów i ciekawych zdobień. Tym bardziej, że przed nami nowy, bardziej  stonowany sezon: jesień/zima. 

Żaneta Lurzyńska 

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio