Osiągnij sukces z Marcela Studio Nails&Lashes! Przyjdź na nasze szkolenia i wejdź na kolejny poziom!

Osiągnij sukces z Marcela Studio Nails&Lashes! Przyjdź na nasze szkolenia i wejdź na kolejny poziom!

Naszym najważniejszym celem powinien być rozwój w każdej możliwej dziedzinie życia. Nie ma nic lepszego niż samodoskonalenie siebie i swoich umiejętności. Dlatego też właścicielka Marcela Studio Nails & Lashes postawiła na rozszerzanie zawodowych umiejętności poprzez szkolenia, które często są organizowane w salonie. To dzięki nim stylistki są coraz lepsze w swojej pracy i nie łatwo je zaskoczyć.W szkoleniach w Marcela Studio Nails & Lashes brało już udział tysiące marzących o pracy stylistki paznokci bądź rzęs kobiet, które ciągle wracają by szlifować swoje umiejętności. 

Wracają, bo nie tylko zapewniamy profesjonale szkolenia z wykfalifikowanymi Instruktorami, ale także na zajęciach panuje przyjazna i sympatyczna atmosfera. Do każdej kursantki podchodzi się indywidualnie.  Celem szkoleń jest nie tylko rzetelna wiedza, jaką zdobywają uczestniczki, ale też danie motywacji i siły do spełnienia się w tym zawodzie. Szkolenia Indigo Jeżeli chcesz uczestniczyć w szkoleniach o zróżnicowanym poziomie trudności zapraszamy do nas. W salonie odbywają się lekcje przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych stylistek, które chętnie poszerzą dotychczasową wiedzę. Zaletą szkoleń jest to, że spotykamy się w kameralnych grupach, dzięki czemu Instruktorzy na bieżąco sprawdzają Wasze prace i mogą w każdej chwili odpowiedzieć na wasze pytania. 

                

  Uczestniczki doskonalą umiejętności na zaproszonych modelkach, a także korzystają z materiałów szkoleniowych udostępnionych w salonie. Oprócz kameralnych spotkań organizujemy warsztaty w większych grupach z zakresu stylizacji i przedłużania paznokci dla stylistek, które mogą się pochwalić większym doświadczeniem. Możliwe są też kursy indywidualne, jeżeli chcesz dopracować jakąś technikę lub udoskonalić swoje umiejętności. Każde szkolenie kończy się egzaminem teoretycznym oraz praktycznym, po ukończeniu, którego nasze kursantki otrzymują Międzynarodowy Certyfikat Indigo.  eżeli wynik egzaminu jest negatywny, zostaje ustalony kolejny termin zaliczenia. Możecie wziąć udział w: -Szkoleniach podstawowych, które odbywają się w małych grupach ( 4 osoby). Kursantki ćwiczą umiejętności na modelkach, oraz korzystają z materiałów szkoleniowych przygotowanych przez zespól.

          Podczas takiego szkolenia Instruktor przedstawia budowę naturalnego paznokcia, oraz przekazuje wiedzę na temat chorób skóry i paznokci. - nasze warsztaty to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności, oraz inspirować się doświadczonymi Instruktorami z całej Polski. Tematyka warsztatów jest ustalona wcześniej a grupa liczy maksymalnie 15 osób.

                   

        Warsztaty trwają około 7- 8 godzin. Na koniec kursantka otrzymuje Dyplom Uczestnictwa w Warsztatach Indigo z wybranej tematyki. -Doszkolenia grupowe to szkolenia dla wszystkich kursantek, które chcą poprawić swoją technikę i doszkolić swoje umiejętności. To doskonałe rozwiązanie dla stylistek, które chcą rozwiązać dany problem lub doszlifować daną technikę. Doszkolenia grupowe są idealne dla osób, które lubią indywidualny kontakt z Instruktorem. Główną zaletą takich szkoleń jest pełna uwaga Instruktora i program dopasowany do potrzeb kursantki. Uczestniczka otrzymuje po szkoleniu Certyfikat Indigo za wybrane metody. Szkolenie Posh Lashes Szkolenia Posh Lashes z zakresu stylizacji rzęs organizowane są w kameralnych grupach, liczących maksymalnie 4 osoby.

      Dzięki temu kursantki zdobywają potrzebną wiedzę i doskonalą swoje umiejętności. Szkolenia przeprowadzane są na modelkach.

           Instruktor Posh Lashes cały czas czuwa nad pracą i odpowiada na nurtujące pytania kursantek. Dodatkowo kursantki otrzymują dostęp do materiałów szkoleniowych. Każde organizowane szkolenie wieńczy weryfikacja zdobytej wiedzy w postaci egzamin.

   

Żaneta Lurzyńska 

          


 

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio