Witaj na blogu Marcela Studio Nails & Lashes! Nasza historia widziana oczami klientki!

Witaj na blogu Marcela Studio Nails & Lashes! Nasza historia widziana oczami klientki!

"Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu." Chyba każdy z nas chciałby doświadczyć tego, o czym mówił Konfucjusz, jednak nie każdy ma odwagę i szczęście by pasje przekuć w biznes.

Marcelinę Rawkę poznałam niedługo po tym jak sama odkryła, że chce zajmować się stylizacją paznokci. Jestem jedną z jej pierwszych klientek. Znalazłam jej prace na facebooku i byłam zachwycona. Sztuka zdobienia paznokci w Polsce, a już na pewno w Kielcach dopiero raczkowała. Pamiętam, że namiętnie wyszukiwałam inspiracje na zdobienia na zagranicznych stronach, ale nie znałam osoby, która moje fantazje przeniesie na płytkę paznokcia. Nie mówiąc o tym, że miałam problematyczne paznokcie i ani żel ani hybryda nie trzymały się na nich zbyt długo. I tak trafiłam na Marcelinę. Otwarta, energiczna i mocno skoncentrowana na jednym celu: rozwijać się i otworzyć swój własny salon. Nie minęło zbyt dużo czasu by ten cel się zrealizował. Ale do tego potrzeba było ogromnej pracy i talentu, jaki niewątpliwie posiada Marcelina. I jeszcze jednego: smykałki biznesowej.

W grudniu 2014 Marcelina otworzyła Marcela Nails, ale zainteresowanie klientek było tak ogromne, że parę miesięcy później, we wrześniu 2015 salon przekształcił się w Marcela Studio Nails & Lashes. Z miesiąca na miesiąc salon Marceli niesamowicie się rozwijał, a ona kształciła się i wprowadzała coraz to nowsze usługi. Współpraca z marką Indigo Nails i przebyte tam szkolenia uczyniły z Marceliny prawdziwą profesjonalistkę w swojej dziedzinie. Potwierdzają to liczne nagrody i zdobyte tytuły. Najważniejsze jednak jest to, że Marcela nie tylko rozwija swoje umiejętności i swój biznes, ale uczy swojej profesji innych i gorąco wspiera swoje kursantki. Pod jej czujnym okiem powstał Indigo Young Team Świętokrzyskie.

W Marcela Studio Nails & Lashes, kupisz produkty Indigo i Posh Lashes , ale co najważniejsze ciągle odbywają się tam szkolenia ze stylizacji rzęs oraz paznokci. Marcela z jednego konkretnego celu, krok po kroku stworzyła 3 punkty szkoleniowo dystrybucyjne oraz salon.

Postanowiłyśmy ruszyć z blogiem i wpisami pokazującymi naszą salonową rzeczywistość. Będą posty o szkoleniach, trendach kosmetycznych i inspiracjach makijażowych czy wpisy o konkretnych planach dotyczących salonu.

Żaneta Lurzyńska

Komentarze

Napisz komentarz

© 2017 Marcela Studio